🚨 اخبار ارز دیجیتال

فهرست «هنجارهای» ناآگاه عوامل صعودی بیت کوین که توسط سامسون موو نشان داده شده است

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • چیزهایی که “هنجارها” در مورد بیت کوین، در هر موو نمی دانند
  • صندوق های ETF در یک روز ۷۰۰ میلیون دلار بیت کوین جذب کردند

سامسون مو، یک ماکسیمالیست بیت کوین و مدیر عامل Jan3، یک شرکت متمرکز بر بیت کوین، به “آموزش” “هنجارهای” در مورد بیت کوین ادامه می دهد. امروز، او از صفحه توییتر/X خود استفاده کرد تا لیستی از عوامل صعودی بیت کوین را که آنها از آن بی اطلاع بودند، برای آنها توضیح دهد.

چیزهایی که “هنجارها” در مورد بیت کوین، در هر موو نمی دانند

موو شش عامل کلیدی قیمت بیت کوین را در درازمدت توییت کرد و افزود که «نرمال‌ها اینها را نمی‌دانند» اما او مطمئن است که «می‌دانند».

این لیست شامل عدم تعادل عرضه و تقاضا برای ارز دیجیتال پیشرو جهان، نصف شدن بیت کوین در ماه آوریل (و حتی توضیحی در مورد اینکه هالوینگ چیست، چگونه کار می کند و چه کاری انجام می دهد) است. مو می گوید که «هنجارها» از عرضه محدود ۲۱ میلیون بیت کوین بی اطلاع هستند. چیزی که هیچ یک از آن‌ها از آن آگاه نیستند، «شمع امگا» است که سامسون مو منتظر وقوع آن است (بدون پیش‌بینی کم و بیش دقیق از زمان انتظارش). این فهرست همچنین شامل میانگین ورودی خالص BTC برای شناسایی صادرکنندگان بیت کوین ETF است که ارزشی نزدیک به نیم میلیون دارد.

رئیس ۳ ژانویه مطمئن است که “هنجارها” به این عوامل مهم پی خواهند برد و شاید در آینده نزدیک برای انباشت بیت کوین عجله کنند. به گفته موو، عدم آگاهی از «هنجارها» این واقعیت را توضیح می‌دهد که چرا بازار بیت‌کوین در حال حاضر به صورت جانبی معامله می‌شود – «اگر می‌پرسید چرا بازار به سمتی می‌رود، پاسخ این است که زود اقدام کرده‌اید».

صندوق های ETF در یک روز ۷۰۰ میلیون دلار بیت کوین جذب کردند

بر اساس یک توییت اخیر که توسط کارشناس بلاک چین @lookonchain در روز جمعه، ۱۶ فوریه منتشر شد، هشت صندوق از یازده ETF بیت کوین در یک روز مقدار شگفت انگیزی از بیت کوین جمع آوری کردند – ۱۳,۴۶۰ BTC، معادل ۷۰۱,۸۰۰,۰۰۰ دلار. در حالی که سهم بلک راک از بیت کوین انباشته شده در اینجا به ۶۳۸۰ بیت کوین به ارزش ۳۳۲.۷ میلیون دلار رسید، سهم فیدلیتی ۳۲۲۸ بیت کوین به ارزش ۱۶۸ میلیون دلار بود.

این دو به بزرگترین ETF بیت کوین در میان ۱۱ ETF تایید شده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار در ۱۱ ژانویه تبدیل شدند. در مقابل، عرضه بیت کوین Grayscale شاهد کاهش ۲۵۵۵ بیت کوین به ارزش ۱۳۳ میلیون دلار بود.

رقم فوق الذکر از ۶۰۰ میلیون دلار فراتر رفت که بیشترین میزان ورودی در اوایل این هفته بود. ETF های بیت کوین تقریباً ۱۲ برابر عرضه بیت کوین صادر شده در روز خریداری می کنند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا