اخبار ارز دیجیتال

لاین صرافی کریپتو را خاموش می کند، بر روی بلاک چین و توکن LN تمرکز می کند

غول پیام رسان ژاپنی به حمایت از اکوسیستم بلاک چین لاین و توکن لینک علیرغم چالش های مداوم صنعت ادامه خواهد داد.

غول پیام رسان ژاپنی لاین تصمیم گرفته است که تجارت صرافی ارزهای دیجیتال خود را با ادامه زمستان رمزارزها تعطیل کند.

صرافی ارز دیجیتال Bitfront که متعلق به خط است، رسماً در ۲۷ نوامبر اعلام کرد که قصد دارد پلتفرم خود را تا مارس ۲۰۲۳ به طور کامل تعطیل کند.

بر اساس بیانیه ای، این بسته شدن به دلیل ادامه بازار نزولی ارزهای دیجیتال و سایر مشکلات در صنعت کریپتو ایجاد شده است.

با وجود بسته شدن صرافی، لاین به اجرای سایر سرمایه گذاری های بلاک چین مانند اکوسیستم بلاک چین لاین و توکن لینک (LN) ادامه خواهد داد.

متأسفانه، علیرغم تلاش‌های ما برای غلبه بر چالش‌های این صنعت به سرعت در حال تحول، تصمیم گرفتیم که Bitfront را تعطیل کنیم تا به رشد اکوسیستم بلاک چین لاین و اقتصاد توکن لینک ادامه دهیم.

Bitfront همچنین تاکید کرد که تصمیم برای بستن این صرافی در راستای “بهترین منافع” اکوسیستم لاین اتخاذ شده است و ارتباطی با رسوایی‌های صنعتی در حال انجام مربوط به بورس FTX ندارد.

طبق این اطلاعیه، Bitfront رویکردی تدریجی برای تعلیق سرویس در پیش خواهد گرفت و ثبت نام و پرداخت کارت اعتباری را در تاریخ ۲۸ نوامبر متوقف خواهد کرد. پس از آن، این پلت فرم پرداخت سود سپرده های اضافی و محصولات بهره LN را به حالت تعلیق در می آورد و LN های مرتبط را در اواسط دسامبر برداشت می کند.

تا پایان دسامبر، Bitfront قصد دارد تمام سپرده‌های ارزهای دیجیتال و ارزهای فیات را متوقف کند، معاملات را به حالت تعلیق درآورد و سفارش‌های معلق را لغو کند. توقف کامل برداشت برای ۳۱ مارس ۲۰۲۳ برنامه ریزی شده است، اما مشتریان همچنان می توانند دارایی های خود را در حوزه های قضایی مختلف ایالات متحده مطالبه کنند.

همانطور که کوین تلگراف قبلا گزارش داده بود، لاین صرافی رمزنگاری خود را به عنوان یک تجارت مستقر در سنگاپور در سال ۲۰۱۸ راه اندازی کرد. این شرکت که در ابتدا با نام BitBox شناخته می شد، در فوریه ۲۰۲۰ به Bitfront تغییر نام داد و به ایالات متحده نقل مکان کرد. این صرافی در سال‌های اخیر برخی از فعالیت‌های خود را کاهش داده است و خدمات خود را در کره جنوبی در آگوست ۲۰۲۱ متوقف خواهد کرد.

مربوط: اگر بلاک چین آرگو نتواند بودجه بیشتری جذب کند، بسته شدن را به خطر می اندازد

Bitfront علیرغم اینکه یک صرافی ارز دیجیتال کوچک است، در زمان نگارش این مقاله از حجم معاملات قابل توجهی برخوردار است. بر اساس داده‌های CoinGecko، حجم معاملات روزانه بیت‌فرانت به ۵۵ میلیون دلار رسید که در مجموع پنج ارز دیجیتال شامل بیت‌کوین (BTC)، اتر (ETH)، لینک، لایت‌کوین (LTC) و تتر (USDT) وجود دارد.

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا