اخبار ارز دیجیتال

بازی جدید LimeWire، Bootlegs موسیقی نوستالژی را شبیه‌سازی می‌کند و با ارزهای دیجیتال پرداخت می‌کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بازی دانلود موسیقی یکپارچهسازی با سیستمعامل LimeWire ظاهر این پلتفرم را در اوایل دهه 2000 بازمی گرداند و به بازیکنان شانس بردن ارز مجازی را ارائه می دهد.

یک بازی جدید با هدف احیای نوستالژی موسیقی غیرقانونی و اضافه کردن جوایز ارز دیجیتال توسط بازار توکن غیرقابل تعویض (NFT) LimeWire از پلتفرم اصلی اشتراک‌گذاری فایل همتا به همتا راه‌اندازی شده است.

در 13 آوریل، پلتفرم دانلود موسیقی تاریخی که در اوایل دهه 2000 بسیار محبوب بود در قالب یک بازی دانلود موسیقی یکپارچهسازی با سیستم عامل مایکروسافت ویندوز XP به Web3 بازگشت.

بازیکنان برای اجرای یک بازی مبتنی بر مرورگر باید یک آدرس ایمیل وارد کنند که از آنها می خواهد موسیقی و فیلم های قدیمی اوایل دهه 2000 را برای دانلود جستجو کنند.

این شبیه‌سازی فهرستی از آهنگ‌ها یا فیلم‌های مربوط به آن دوران را ارائه می‌دهد که بازیکن می‌تواند در یک محدودیت زمانی، آن‌ها را برای «دانلود» انتخاب کند. هر بارگیری شبیه‌سازی شده که حاوی «ویروس» شبیه‌سازی‌شده نباشد، امتیاز برای بازیکن به ارمغان می‌آورد.

اسکرین شات بازی LimeWire منبع: سیم آهکی

امتیازها در تابلوی امتیازات ثبت می‌شوند که شامل بازیکنان برتر واجد شرایط دریافت جوایز ارز دیجیتال از راه‌اندازی آتی توکن ERC-20 LMWR LimeWire است.

طبق گزارش LimeWire، 1000 بازیکن برتر بر اساس رتبه خود، 150000 توکن LMWR دریافت خواهند کرد. “بسته کالا” این شرکت نیز به عنوان جایزه اهدا شد.

فروش توکن عمومی LimeWire در 2 می با 97.5 میلیون LMWR با قیمت 0.20 تا 0.30 دلار در دسترس است.

فروش خصوصی 200 میلیون توکن، 10.4 میلیون دلار در اواسط سال 2022 از سرمایه گذارانی از جمله Arrington Capital، Kraken Ventures، Crypto.com Capital و CMCC Global به دست آورد.

همچنین فروش اجتماعی 2.5 میلیون توکن وجود داشت، به این معنی که تنها یک سوم از کل عرضه اولیه در دسترس معامله‌گران خرده‌فروش خواهد بود. طبق کاغذ سفید، مجموع عرضه توکن های LMWR 1 میلیارد است و تا 4 سال دیگر آنلاک می شود.

مربوط: NFT های موسیقی به سازندگان مستقل کمک می کند تا کسب درآمد کنند و پایگاه های طرفداران ایجاد کنند

هدف LimeWire این است که در اواسط سال 2022 به عنوان یک بازار NFT بازگشایی شود و به بازار محتوا و پلتفرم عضویت سازنده پیشرو تبدیل شود.

Cointelegraph برای اطلاعات بیشتر با LimeWire تماس گرفت، اما پاسخ فوری دریافت نکرد.

هادلرز دایجست، 2 تا 8 آوریل: BTC White Paper در macOS پنهان شد، بایننس مجوز AUS را از دست داد، DOGE Newsنویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا