🚨 اخبار ارز دیجیتال

آزمایشگاه لایتنینگ دارایی های Taproot آلفا را منتشر می کند و استیبل کوین ها را به بیت کوین می آورد

رایان جنتری، مدیر توسعه کسب و کار در لایتنینگ لبز گفت: Taproot Assets “راهی برای بیت کوینیزاسیون دلار و دارایی های مالی جهان است.”

شرکت زیرساخت لایه ۲ بیت کوین لایتنینگ لبز آلفای اصلی Taproot Assets را منتشر کرده است، پروتکلی که هدف آن امکان صدور استیبل کوین ها و دارایی های دنیای واقعی در شبکه بیت کوین و لایتنینگ است.

به گفته رایان جنتری، رئیس توسعه کسب و کار در لایتنینگ لبز، نسخه فعلی، Taproot Assets v0.3، پلتفرمی برای صدور، مدیریت و کاوش استیبل کوین ها و سایر دارایی ها در بلاک چین بیت کوین است. این نسخه یک تجربه توسعه دهنده با ویژگی های کامل را ارائه می دهد. .

ما معتقدیم که در این دوره جدید بیت کوین، ارزهای جهانی بی‌شماری به عنوان دارایی‌های Taproot منتشر خواهند شد و معاملات ارزی در سراسر جهان بلافاصله از طریق شبکه لایتنینگ تسویه خواهد شد.

لایتنینگ لبز در یک پست جداگانه در ۱۸ اکتبر گفت: “این نسخه به توسعه دهندگان امکان می دهد تا دارایی های مالی را به صورت زنجیره ای به صورت مقیاس پذیر منتشر کنند.” امروز عصر جدیدی برای بیت کوین چند دارایی است.

این نسخه از دارایی های Taproot با مسیریابی از طریق نقدینگی بیت کوین موجود در شبکه لایتنینگ کار می کند.

جنتری گفت این ادغام اثرات شبکه بیت کوین را گسترش می دهد و آن را یک گام به «بیت کوینی شدن دلار» نزدیک می کند. او اضافه کرد:

به این ترتیب ما بیت کوین را به شبکه جهانی مسیریابی اینترنت پول تبدیل خواهیم کرد. به این ترتیب دلار و دارایی های مالی جهان را بیت کوین خواهیم کرد.

جنتری گفت که تقاضای توسعه دهندگان برای برنامه های استیبل کوین در بیت کوین رو به افزایش است، به ویژه با توجه به اینکه برخی از صادرکنندگان استیبل کوین دارای اوراق خزانه داری ایالات متحده بیش از مثلاً آلمان یا کره جنوبی هستند.

“[It] جنتری افزود: «این نشان‌دهنده اهمیت جهانی این دارایی‌ها است و به تقاضای کاربران جهانی احساس مقیاس می‌دهد.

مربوط: توسعه دهنده می گوید BitVM برای تبدیل بیت کوین به شبه اتریوم ساخته نشده است.

جنتری گفت که نزدیک به ۲۰۰۰ دارایی Taproot در چند ماه گذشته قبل از راه‌اندازی آلفای اصلی در شبکه آزمایشی ضرب شده است.

راه اندازی آلفا معمولاً به این معنی است که شبکه در وضعیت نهایی خود نیست. لایتنینگ لبز گفت که تگ آلفا نشان می دهد که انتظار دارد جامعه برای اشکالات احتمالی آزمایش کند.

بیت کوین Drivechain (طبق پیشنهاد بهبود بیت کوین-۳۰۰)، زنجیره عنکبوتی Botanix Labs و BitVM از دیگر پیشرفت های اکوسیستم بیت کوین هستند که هدفشان گسترش عملکرد بیت کوین است.

مجله: کتیبه بازگشتی – “ابر کامپیوتر” بیت کوین و BTC DeFi به زودی عرضه می شوند


نویسنده: Brayden Lindrea
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا