اخبار ارز دیجیتال

VP Bank لیختن اشتاین خدمات حضانت و توکنیزاسیون را با Metaco گسترش می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

ارائه‌دهنده زیرساخت دارایی دیجیتال سوئیسی متاکو با VP Bank لیختن اشتاین همکاری کرده است تا پشتیبانی از دارایی‌های توکن‌شده را گسترش دهد.

VP Bank، یکی از بزرگترین بانک های لیختن اشتاین، ارائه دهنده زیرساخت دارایی دیجیتال Metaco را برای یکپارچه سازی عملیات نگهداری دارایی های دیجیتال و توکن سازی خود یکپارچه کرده است.

بر اساس این اطلاعیه، VP Bank از پلتفرم Harmonize Metaco برای گسترش خدمات خود برای پشتیبانی از ایجاد، سوزاندن و ذخیره دارایی های توکن شده استفاده خواهد کرد. Marcel Fleisch، مدیر ارشد محصول VP Bank، در اطلاعیه‌ای گفت که این شرکت با ترکیب بانکداری سنتی با یک اکوسیستم دیجیتال، مدیریت ثروت را دوباره تجسم می‌کند. فلیش تاکید کرد که این امر فرصت ها و خدمات جدیدی را برای مشتریان خود ایجاد می کند.

Seamus Donoghue، مدیر ارشد رشد متاکو نیز در مورد این همکاری اظهار نظر کرد. به گفته Donoghue، پلت فرم آنها به بانک ها و سایر موسسات مالی اجازه می دهد تا تقاضای طبقات جدید دارایی را برآورده کنند. مدیران گفتند این همچنین به بانک اجازه می دهد تا مدل کسب و کار خود را در همه جهات گسترش دهد.

Donoghue اظهار داشت: “VP Bank، یکی از بزرگترین بانک ها در لیختن اشتاین و بانک آینده نگر برای مشتریان و واسطه های فردی، به Metaco Harmonize برای گسترش خدمات نگهداری دارایی های دیجیتال و توکنیزاسیون خود متکی است. من افتخار می کنم.”

مربوط: شرکت تابعه Boerse Stuttgart Digital تایید نهایی را برای Crypto Custody دریافت کرد

متاکو در حال گسترش حضور خود در سراسر اروپا و همکاری با بازیگران کلیدی در منطقه است. در ۹ فوریه، ارائه‌دهنده زیرساخت توکن با DekaBank آلمان برای راه‌اندازی یک پلتفرم مبتنی بر بلاک چین که انتظار می‌رود در سال ۲۰۲۴ منتشر شود، شریک شد.

در ۲۳ فوریه، متاکو با شرکت آلمانی مدیریت ثروت DZ Bank به نیروهای خود پیوست تا ارزهای دیجیتال را در خدمات مدیریت ثروت خود قرار دهد. در ۱۰ ژانویه، متاکو همچنین با Togg، یک شرکت فن‌آوری خودرو ترکیه، برای ایمن کردن خدمات حمل و نقل خودرو با استفاده از قراردادهای هوشمند، شریک شد.

به غیر از اروپا، ارائه دهندگان خدمات دارایی دیجیتال به آسیای جنوب شرقی نیز گسترش یافته اند. در ۲ نوامبر، این شرکت به UnionBank فیلیپین کمک کرد تا ذخیره و تجارت اتر (ETH) و بیت کوین (BTC) را آغاز کند.

مجله: «انتزاع حساب» کیف پول‌های اتریوم را افزایش می‌دهد: راهنمای ساختگینویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا