اخبار ارز دیجیتال

Lido از MakerDAO پیشی گرفت و اکنون بالاترین TVL را در DeFi دارد

نانسن در ماه دسامبر اشاره کرد که از زمانی که اتریوم به سمت اثبات سهام حرکت کرده است، تقاضا برای راه حل های استیکینگ اتر بالا بوده است.

به نظر می رسد پروتکل سرمایه گذاری مایع Lido Finance بیشترین سود را از ادغام اتریوم در ماه سپتامبر داشته است و قفل ارزش کل آن (TVL) اکنون در میان سایر پروتکل های مالی غیرمتمرکز (DeFi) در صدر قرار دارد.

طبق داده‌های DeFiLlama، پروتکل اشتراک مایع لیدو در حال حاضر ۵.۹ میلیارد دلار در TVL ادعا می‌کند، در حالی که MakerDAO 5.89 میلیارد دلار و AAVE 3.7 میلیارد دلار است.

بر اساس وب‌سایت Lido Finance، تا ۲ ژانویه، ۵.۸ میلیارد دلار در اتر (ETH) به اشتراک گذاشته شده است. در همین حال، حدود ۲۳.۲ میلیون دلار در Solana (SOL)، ۴۳.۹ میلیون دلار در Polygon (MATIC)، ۱۱ میلیون دلار در Polkadot (DOT) و ۲.۲ میلیون دلار در Kusama (KSM) شرط بندی شد.

مدل Lido به کاربران این امکان را می‌دهد تا بدون تعهد به حداقل ۳۲ اتریوم سنتی به استیک اتر مایع دسترسی داشته باشند.

تجزیه و تحلیل داده های بلاک چین نانسن در ماه دسامبر از زمانی که اتریوم به سمت اثبات سهام منتقل شد، تقاضای زیادی برای چنین راه حل های سهامداری را نشان داد.

این گزارش تأثیر ادغام را در معرفی ETH سهامدار به عنوان یک وسیله نقلیه بازدهی بومی رمزارز رادیکال که به سرعت از سایر خدمات بازدهی وثیقه‌شده پیشی گرفته است، برجسته می‌کند.

از آنجایی که لیدو اتر دریافتی را به پروتکل سهام ارسال کرد، به نظر می‌رسد که لیدو از این موضوع سود برده است، زیرا درآمد کارمزد مستقیماً با درآمد اثبات سهام اتریوم (PoS) متناسب است.

در نوامبر ۲۰۲۲، لیدو گفت که از اکتبر ۲۰۲۲ روزانه یک میلیون دلار کارمزد دریافت کرده است.

مربوط: ۵ پروژه آلت کوین که در سال ۲۰۲۲ تغییرات بزرگی ایجاد کردند

در همین حال، طبق بیانیه مساری در سپتامبر ۲۰۲۲، MakerDAO، اپراتور پروتکل Maker، شاهد کاهش درآمد سه ماهه سوم به بیش از ۴ میلیون دلار بود که ۸۶ درصد نسبت به سه ماهه قبل کاهش داشت. برای افول

در همان ماه، Lido با ۳۱ درصد در سپتامبر، طبق گفته Nansen، بیشترین ETH را در بین DeFi داشت. این مقدار قابل توجهی است زیرا به ترتیب ۱۵% و ۸.۵% در مقایسه با صرافی های اصلی ارزهای دیجیتال Coinbase و Kraken دارند.نویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا