🚨 اخبار ارز دیجیتال

کمتر از ۵۰ درصد از سرمایه گذاران خرده فروشی ارزهای دیجیتال در هنگ کنگ از مقررات مربوطه آگاه هستند: نظرسنجی

هنگ کنگ از ژوئن اجازه داد و ستد خرده فروشی ارزهای دیجیتال را صادر کرده است.

تنها ۴۷ درصد از سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی کریپتو در هنگ‌کنگ از رژیم نظارتی پلتفرم تجارت دارایی‌های کریپتو که در ژوئن امسال برای محافظت از منافع سرمایه‌گذاران خرد در دارایی‌های دیجیتال در منطقه به اجرا درآمد، آگاه هستند.

بر اساس گزارشی که در ۱۱ اکتبر توسط شورای آموزش مالی سرمایه گذاران هنگ کنگ (IFEC) منتشر شد، این واضح است. IFEC در نظرسنجی خود خاطرنشان کرد که تقریباً ۲۵ درصد از بزرگسالان هنگ کنگ ۱۸ تا ۲۹ ساله در سال گذشته در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند که سه برابر میانگین جمعیت و بیشتر از همان گروه است. این افزایش قابل توجهی در مقایسه با سال ۲۰۱۹ است که فقط ۳ درصد از پاسخ دهندگان پاسخ دادند. سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال را گزارش کرد.

علیرغم بهبود نرخ پذیرش، اکثر هنگ کنگی ها می گویند که ترجیح داده شده ترین سرمایه گذاری آنها سهام (۹۶٪)، صندوق های سرمایه گذاری مشترک و تراست (۲۴٪) و پس از آن اوراق قرضه (۱۸٪) است. تقریباً سه چهارم از همه پاسخ دهندگان گفتند که دلایل اصلی سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال «ترس از دست دادن» و «سود کوتاه مدت» است. ۱۰۰۰ نفر ۱۸ تا ۶۹ ساله به این نظرسنجی پاسخ دادند.

دورا لی، مدیر کل IFEC در پاسخ به این نتایج گفت: «سرمایه‌گذاران باید ویژگی‌های محصول و ریسک‌های مرتبط با آن را قبل از سرمایه‌گذاری درک کنند، زیرا انتخاب‌هایشان با اهداف مالی و سطح تحمل ریسک‌شان همخوانی دارد.» در همین حال، Eric Chui، مدیر علوم اجتماعی کاربردی در PolyU، گفت: “سرمایه گذاران دارایی های رمزنگاری باید دقیق تر و منطقی تر فکر کنند. همچنین برای جلوگیری از رفتارهای سرمایه گذاری غیرمنطقی، سواد مالی را بهبود بخشیده و کیفیت را بهبود بخشیم. ما نیاز به جمع آوری بازار با کیفیت بالا داریم. اطلاعات.” و تعصب ”

هنگ کنگ تجارت خرده‌فروشی ارزهای دیجیتال را از طریق صرافی‌های مجاز در ژوئن قانونی کرد که نتایج متفاوتی داشت. در این مدت، رسوایی ۱۶۶ میلیون دلاری تبادل ارز مجازی JPEX، بزرگترین طرح پونزی در تاریخ هنگ کنگ، در منطقه ویژه اداری چین فاش شد.

مجله: فراریان ۳AC در آشفتگی در حالی که OPNX با بحران جدیدی روبرو می شود

نویسنده: Zhiyuan Sun
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا