🚨 اخبار ارز دیجیتال

سرمایه گذار افسانه ای پیتر برانت: XRP واقعا خسته کننده است

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

وقتی نوبت به عملکرد قیمت اخیر XRP می‌رسد، پیتر برانت، معامله‌گر افسانه‌ای، حکمی مختصر دارد: “هیچ چیز برای من برجسته نیست.” این احساس منعکس کننده نمودار اخیر XRP است که نشان می دهد هیچ حرکت قابل توجه یا الگوهای متفاوتی وجود ندارد که بتواند یک معامله گر را مورد توجه قرار دهد.

میله های ماهانه نمودار XRP/USD نشان می دهد که ارز در رکود به سر می برد و قیمت آن در حدود ۰.۵۴۶۱۰ دلار در نوسان است. میانگین‌های متحرک (MA) که معامله‌گران اغلب برای اندازه‌گیری حرکت و قدرت روند استفاده می‌کنند، در مسیر حرکت کمی ایجاد می‌کنند.

میانگین متحرک ۱۸ ماهه افقی باقی می ماند و این نشان می دهد که هیچ تمایل صعودی یا نزولی در بین سرمایه گذاران وجود ندارد. این دارایی در محدوده باریکی معامله می شود و هیچ بالا و پایینی قابل توجهی ندارد، که پیش بینی با هر درجه ای از قطعیت را دشوار می کند.

https://www.tradingview.com/
نمودار XRP/USDT از TradingView

با در نظر گرفتن آینده XRP، بیایید دو سناریو را متصور شویم: یکی برای رشد، دیگری برای کاهش. برای رشد، XRP باید شکسته شود و بالاتر از سطح مقاومت روانی ۰.۶۰ دلار باقی بماند. در صورت موفقیت، آستانه بعدی عبور از سطح ۰.۶۵ دلار خواهد بود که در صورت عبور می تواند راه را برای آزمایش منطقه مقاومت ۰.۷۰ دلاری هموار کند.

برعکس، یک سناریوی نزولی سطوح پشتیبانی نقض XRP را مشاهده خواهد کرد. اولین سطح مهم برای تماشا ۰.۵۰ دلار است. یک حرکت پایدار زیر این می تواند نشانه حرکت نزولی به سمت سطح ۰.۴۵ دلار باشد.

اگر حرکت نزولی ادامه یابد و XRP از این نقطه فراتر رود، دری برای کاهش به سمت منطقه حمایتی مهم ۰.۴۰ دلاری باز خواهد شد، سطحی که از نیمه دوم سال ۲۰۲۰ مشاهده نشده است.

برای اینکه هر یک از این سناریوها رخ دهد، باید از “کسلی” فعلی فاصله گرفت. این ممکن است تحت تأثیر روندهای بازار گسترده تر، اخبار نظارتی در مورد ریپل، یا تغییرات در احساسات سرمایه گذار قرار گیرد. تا آن زمان، عملکرد XRP با حرکت جانبی آن در نمودار مشخص می شود که هیجان یا فرصت کمی برای سرمایه گذارانی مانند برانت ارائه می دهد.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا