اخبار ارز دیجیتال

سرمایه گذار افسانه ای پیتر برانت هشدار قیمت بیت کوین (BTC) را اعلام کرد، اما امیدی وجود دارد

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پیتر برانت، تاجر کهنه کار معروف، نگرانی خود را در مورد مسیر آینده قیمت بیت کوین ابراز کرده است و تصویری بالقوه شوم برای سرمایه گذاران ترسیم می کند. در تحلیل اخیر بازار، برندت نمودار قیمت بیت کوین را به اشتراک گذاشت که یک الگوی مثلثی در حال گسترش راست‌زاویه را نشان می‌دهد که خبر از یک معکوس رو به پایین می‌دهد.

برانت که به خاطر تجربه گسترده خود در دنیای تجارت شناخته می شود، بر سلسله مراتب قابلیت اطمینان نمودارها تأکید کرد. شرط بندی او بر اساس تکمیل یک مثلث انبساط قائم الزاویه است، الگویی که با دو خط متمایز با پشتیبانی به عنوان خط افقی و مقاومت به عنوان یک روند صعودی مایل مشخص می شود.

این الگو، که اغلب منعکس کننده نگرانی و عدم تصمیم گیری فزاینده سرمایه گذاران است، اگر به سرعت شناسایی نشود، می تواند سرمایه گذاران را به دام بیاندازد. شکل گیری مثلث قائم الزاویه در حال انبساط معمولاً از یک حرکت صعودی پیروی می کند. در مورد بیت کوین، این حرکت قبل از تصمیم ETF بیت کوین و کاهش قابل توجه قیمت ها به دلیل فروش گسترده Grayscale رخ داد.

امید

اگرچه مثلث به عنوان یک الگوی معکوس به نظر می رسد، دیدگاه برندت نشان می دهد که ممکن است نشان دهنده کمبود خریداران برای ادامه حرکت صعودی باشد. در نتیجه، او کاهش بیشتر قیمت بیت کوین را پیش بینی می کند مگر اینکه از آستانه قابل توجهی فراتر رود. این معامله گر تاکید کرد که اگر بیت کوین بتواند به بالای سطح ۴۲۴۰۰ دلار برسد، ممکن است پیش بینی نزولی او بیهوده باشد.

در بازاری که تحت سلطه عدم اطمینان است، هشدار برانت لایه ای از احتیاط را به سرمایه گذاران اضافه می کند. اما در میان نگرانی‌ها، بارقه‌ای از امید نیز به سطح بنیادی گره خورده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا