🚨 اخبار ارز دیجیتال

سرمایه گذار افسانه ای پیتر برانت فرصت خرید بیت کوین (BTC) را اعلام کرد.

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اخیراً علاقه پیتر برانت، یکی از باتجربه ترین تاجران در این صنعت، بازگشت ما به بیت کوین گرایش داریم، دارایی دیجیتال پیشرو که تغییرات قیمتی جالبی را نشان می‌دهد که می‌تواند نشان‌دهنده یک فرصت خرید قابل توجه باشد.

وقتی حرکت قیمت بیت کوین را تحلیل کردیم، از ۱۱ سپتامبر شاهد افزایش قابل توجه ۲۳۳ درصدی ارزش آن بر اساس قیمت بسته شدن روزانه بودیم. قابل ذکر است، مهم ترین کاهش قیمت پایانی که توسط بیت کوین تجربه شد، کاهش متوسط ​​۱۵.۷ درصدی از ۸ ژانویه بود. ۲۲ ژانویه. این کشش در قیمت نشان‌دهنده احساسات قوی بازار است و بر ماهیت جامد دارایی در محیط فرار کریپتو تأکید می‌کند.

در حال حاضر، به نظر می رسد مسیر قیمت بیت کوین روند صعودی داشته باشد و به کانال روند صعودی پایبند باشد که چندین ماه در جریان بوده است. آخرین الگوی قیمت نشان می دهد که بیت کوین با حرکت صعودی قوی معامله می شود. این گواهی بر اعتماد فعالان بازار به پیشنهاد ارزش بلندمدت دارایی است.

سطوح حمایت و مقاومت در سنجش نقاط عطف بالقوه در عمل قیمت بسیار مهم هستند. سطح پشتیبانی فعلی بیت کوین به نظر می رسد حدود ۵۵۰۰۰ دلار است. کاهش زیر این آستانه می تواند یک فرصت خرید حیاتی برای سرمایه گذارانی باشد که به دنبال ورود به بازار یا جمع آوری موقعیت های اضافی هستند. اگرچه چنین کاهشی به وضوح پیش بینی نشده است، سطح حمایت ایجاد شده یک نقطه استراتژیک را فراهم می کند که سرمایه گذاران می توانند از نزدیک آن را دنبال کنند.

پیش بینی ها برای بیت کوین برای آینده قابل پیش بینی همچنان محتاطانه خوش بینانه است. اگر ارز دیجیتال همچنان به سطح حمایت ثابت شده احترام بگذارد، ممکن است شاهد ادامه روند صعودی باشیم و به طور بالقوه به اوج های جدید برسد. از سوی دیگر، شکست به زیر سطح حمایت می‌تواند نشان‌دهنده سناریوی نزولی باشد که در آن سرمایه‌گذاران می‌توانند انتظار عقب‌نشینی عمیق‌تری را قبل از بازگشت قابل‌توجه داشته باشند.

اگر بیت کوین شتاب خود را حفظ کند و اشتهای بازار ادامه یابد، پتانسیل پیشی گرفتن از بالاترین رکوردهای قبلی در محدوده احتمال باقی خواهد ماند. معامله گران می توانند به دنبال الگوهای تثبیت و سیگنال های ادامه به عنوان تأیید حرکت صعودی پایدار باشند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا