🚨 اخبار ارز دیجیتال

سرمایه گذار افسانه ای پیتر برانت رشد سهمی بیت کوین (BTC) را پیش بینی می کند

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تاریخ تکرار نمی شود، اما اغلب قافیه می شود. تاجر افسانه ای پیتر برانت حاکی از ما در آستانه یک بیت کوین سهموی دیگر هستیم. نمودارهای پر از قله ها و فرورفتگی ها تصویری را ترسیم می کنند که با گذشته طنین انداز می شود.

تحلیل برانت مبتنی بر روشی مشابه نظریه موج الیوت است که نشان می‌دهد بازارها در الگوهای موج‌مانند قابل پیش‌بینی حرکت می‌کنند. این الگوها توسط روانشناسی سرمایه گذاران تغذیه می شوند و اغلب در مجموعه ای از امواج با فراز و نشیب منعکس می شوند. به نظر می رسد آخرین نمودارهای برانت از این الگوهای موج مانند تقلید می کنند و به افزایش سهموی بالقوه در ارزش بیت کوین اشاره می کنند.

    نمودار BTCUSD
نمودار BTC/USD از TradingView

نمودارها یک الگوی متوالی را نشان می دهند که به طرز عجیبی به روشی نامتعارف برچسب گذاری شده است: تصادف، ضربه، فروپاشی، پمپ و تخلیه. این دنباله با اصل موج الیوت چرخه های بازار مطابقت دارد. این فقط نامگذاری الگو نیست که نیاز به توجه دارد. تکرار این شکل‌گیری است که قبلاً از نوسانات قابل توجه قیمت خبر داده است.

در نمودارهای ارائه شده، مرحله “برآمدگی” مربوط به حرکت صعودی قوی و به دنبال آن “برآمدگی”، دوره تثبیت است. “تصادف” متعاقب آن اغلب منجر به “پمپ” قابل توجهی می شود که به طور بالقوه می تواند کاتالیزوری برای رشد تصاعدی باشد. مرحله نهایی، “دامپ” به عنوان یادآوری نوسانات بازار و بازگشت نهایی به تعادل عمل می کند.

اگر بیت کوین حمایت خود را حفظ کند و از سطوح مقاومت کلیدی عبور کند، مسیر رشد سهموی پیش بینی شده ممکن است ظاهر شود. در مقابل، عدم تداوم این حمایت ها می تواند باعث عقب نشینی بیت کوین شود و رشد مورد انتظار را به تاخیر بیاندازد.

فقط زمان نشان خواهد داد که آیا نظریه برانت با روحیه جمعی سرمایه گذاران به واقعیت تبدیل خواهد شد یا خیر. در حال حاضر، جامعه کریپتو همچنان در حال بهبودی از آخرین قطعی سولانا است که به طور کلی بازارهای آلتکوین و ارزهای دیجیتال را تکان داد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا