🚨 اخبار ارز دیجیتال

تاجر افسانه ای جان بولینگر روند بیت کوین را برای تماشا توضیح می دهد

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

افزایش اخیر قیمت بیت کوین (BTC) در رادار بسیاری از کارشناسان بازار قرار گرفته است که معتقدند این می تواند شروع چیزی بزرگ باشد. یکی از کارشناسانی که روند صعودی مداوم را ارزیابی می کند، جان بولینگر، معامله گر افسانه ای بیت کوین است. با استفاده از حساب رسمی X نمودار را به اشتراک بگذارید BTCUSD انتهای بالایی باندهای بولینگر (BB) ارزهای دیجیتال پیشرو را دنبال می کند.

جان بولینگر استدلال کرد که صعود به سمت انتهای بالایی باندهای بولینگر می تواند برای مدتی ادامه یابد. با این حال، این واگرایی را خیلی دیرتر پیش‌بینی می‌کند و تأکید می‌کند که چگونه قیمت بیت‌کوین می‌تواند پس از پایان سرخوشی فعلی، نزولی را اصلاح کند.

بیت کوین در حال حاضر به قیمت ۴۷۲۱۳.۴۶ دلار تغییر می کند که در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۷۷ درصد کاهش داشته است. به طور کلی، ارز دیجیتال چشم انداز مثبتی را به نمایش گذاشته است و در دوره از سال تا به امروز (YTD) بیش از ۱۱ درصد رشد داشته است. هدف اصلی بیت کوین اکنون به بالاترین قیمت امسال یعنی ۴۸۹۶۹.۳۷ دلار گره خورده است.

بسیاری از عوامل داخلی و خارجی همچنان بر قیمت سکه تأثیر می گذارند و مقاومتی که تاکنون نشان داده است نشان می دهد که ممکن است روندهای صعودی بیشتری رخ دهد.

انتظارات قیمت بیت کوین

در چند ماه گذشته، کارشناسانی مانند جان بولینگر همیشه انتظار قیمتی خوش بینانه را برای ارز دیجیتال حفظ کرده اند. چندین هدف صعودی قیمت نیز منتشر شده است که Samson Mow، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری Jan3، افزایش ۱ میلیون دلاری را پیش بینی کرده است.

تز پشت این پیش‌بینی عظیم مبتنی بر دو رویداد مهم در اکوسیستم است: محصولات ETF بیت کوین و نصف شدن بعدی بیت کوین. این دو رویداد قرار است جذابیت بیت کوین را از طریق انباشت شدید و کاهش انتشار پاداش بلوک به ماینرها افزایش دهند.

با این اصول، یک بحران عرضه در افق است که وقتی با تقاضاهای بالاتر ترکیب شود، قیمت دارایی را به ارتفاعات غیرقابل تصوری خواهد رساند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا