🚨 اخبار ارز دیجیتال

سرمایه‌گذار افسانه‌ای جان بولینگر می‌گوید کاهش قیمت بیت‌کوین «کمی زیاد» است

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

آخرین اظهار نظر جان بولینگر، تاجر افسانه ای، توجه بسیاری از جامعه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است. بولینگر که به دلیل تخصص خود در تحلیل بازار شناخته می شود، نگرانی های خود را در مورد نوسانات اخیر قیمت بیت کوین بیان کرد.

ادعای بولینگر، که به طور ماهرانه به این موضوع اشاره کرد که کاهش اخیر ارزش بیت کوین ممکن است بیشتر از حد انتظار باشد، باعث شد سرمایه گذاران و علاقه مندان در مورد دلایل اصلی این حرکت شدید قیمت گمانه زنی کنند. او استدلال می کند که در حالی که انتظار می رود هر از چند گاهی سود حاصل شود، اندازه کاهش اخیر سوالاتی را در مورد عواملی مانند اهرم و حضور سرمایه گذاران ضعیف تر در بازار ایجاد می کند.

نمای قیمت بیت کوین

ارز دیجیتال پیشرو، بیت کوین، در ۲۴ ساعت گذشته فعالیت بسیار خوبی را تجربه کرده است. خوش‌بینی در میان سرمایه‌گذاران بالا بود، زیرا از بالاترین رکورد قبلی یعنی ۶۹۰۰۰ دلار فراتر رفت. با این حال، این سرخوشی کوتاه مدت بود و بازار با کاهش شدید ۱۴ درصدی به ۵۹۰۰۵ دلار در هر سکه رسید.

""
بیت کوین به دلار تا زمانی که: CoinMarketCap

علیرغم کاهش اولیه، بیت کوین انعطاف پذیری و بهبود نسبی را نشان داد. در حال حاضر، این ارز دیجیتال به ۶۶۲۰۰ دلار افزایش یافته و بیش از ۶۰ درصد از ضررهای قبلی را به دست آورده است. این حرکت صعودی نشان دهنده یک روند مثبت است، البته در میان عدم اطمینان مداوم.

ارزیابی محتاطانه بولینگر بر نوسانات ذاتی بازار ارزهای دیجیتال تاکید دارد. به گفته تریدر، در حالی که یک عقب نشینی یک روزه لزوماً نشان دهنده برتری بازار نیست، اما به عنوان یادآور غیرقابل پیش بینی بودن تجارت دارایی دیجیتال است.

از آنجایی که بیت کوین به نوسانات قیمت ادامه می دهد، سرمایه گذاران محتاط هستند و پویایی بازار را از نزدیک زیر نظر دارند و پیش بینی های تحلیلگران با تجربه مانند جان بولینگر را در نظر می گیرند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا