🚨 اخبار ارز دیجیتال

جان بولینگر، سرمایه گذار افسانه ای بیت کوین، بیانیه صعودی بیت کوین را منتشر کرد

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

جان بولینگر، خالق افسانه ای اندیکاتور Bollinger Bands، از پلتفرم رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق) استفاده کرد تا یک تماس صعودی بیت کوین را با جامعه جهانی ارزهای دیجیتال صادر کند.

توییت او خوش بینانه به نظر می رسد و بیان می کند که او انتظار دارد فروش فعلی بیت کوین به زودی متوقف شود.

قیمت بیت کوین روند صعودی را معکوس می کند

روز جمعه، بیت کوین، ارز دیجیتال پیشرو جهان، یک رالی چشمگیر برگزار کرد و ۵.۵۲ درصد رشد کرد و از سطح قیمت ۴۲۰۰۰ دلار گذشت. بیت کوین که قادر به حفظ آن نبود، یک شبه به ۴۱,۴۲۹ دلار سقوط کرد، اما افزایشی به دنبال داشت و بیت کوین به منطقه ۴۱,۷۰۰ دلاری رسید که در زمان نگارش این مقاله در حال تغییر بود.

تا کنون، از روز سه شنبه، ۲۳ فوریه، بیت کوین از سطح قیمت ۳۸۷۰۵ دلار، ۷.۸۶ درصد افزایش یافته است.

پیش از این، پس از چراغ سبز کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برای شناسایی صادرکنندگان بیت کوین ETF در اواسط ژانویه، معامله گران و سرمایه گذاران بیت کوین برخی از دارایی های بیت کوین خود را می فروختند. صندوق هایی که قیمت نقدی بیت کوین را ردیابی می کنند.

ETF مقیاس خاکستری همچنان به از دست دادن بیت کوین ادامه می دهد

با خبر تایید، بیت کوین از سطح ۴۲۰۰۰ دلار بالاتر رفت اما به طور ناگهانی سقوط کرد زیرا معامله گران شروع به محافظت از سود خود کردند و برخی برای خرید ETF بیت کوین جدید منتشر شده توسط BlackRock، Fidelity، VanEck فروختند. Ark Invest و سایر صندوق های تامینی وال استریت، در مجموع ۱۱.

این شرکت ها قبل از تایید شروع به خرید مقادیر زیادی بیت کوین برای ETF های خود کردند و اکنون نیز به این کار ادامه می دهند. تنها استثنا در اینجا ETF بیت کوین Trust Spot Grayscale است. اکنون که دوره اجباری که در آن BTC مشتریان در آنجا قفل می شود به پایان رسیده است، مشتریان Grayscale شروع به برداشت انبوه بیت کوین خود از GBTC Trust کرده اند و Grayscale اخیراً شروع به فروش مقادیر زیادی بیت کوین کرده است.

تن ها بیت کوین به موسسه کوین بیس ارسال شد

طی ۲۴ ساعت گذشته، نزدیک به ۱ میلیارد دلار بیت کوین توسط چندین نهنگ ناشناس در چهار تراکنش بزرگ به موسسه کوین بیس منتقل شد.

مقدار مشابهی بیت کوین در ۱۳ انتقال از پلتفرم فوق الذکر برداشت شد که هر کدام تقریباً ۱۴۰۰ بیت کوین را حمل می کردند. با افزایش دوباره بیت کوین، فعالیت نهنگ های بیت کوین نیز افزایش یافت.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا