اخبار ارز دیجیتال

تیم حقوقی 3AC Liquidator بنیانگذاران را برای انتقال تقصیر به FTX متهم می کند

در یک جلسه دادگاه ورشکستگی، وکلای طلبکاران 3AC ادعا کردند که بنیانگذاران شرکت “مکرراً درگیر” مدیر تصفیه نبودند، اما از صحبت با رسانه ها دریغ نکردند.

به گفته وکلای ورشکستگی، بنیانگذار Three Arrows Capital (3AC)، یک صندوق تامینی ارزهای دیجیتال مستقر در سنگاپور با روابط نزدیک با Terra Labs، زمان بیشتری را صرف تعامل با رسانه های اجتماعی و مطبوعات کرده است تا انحلال شرکت خود.

در جلسه 2 دسامبر در دادگاه ورشکستگی ناحیه جنوبی نیویورک، وکلای انحلال دهندگان 3AC گفتند، بنیانگذاران زو سو و کایلی دیویس “پیشگیرانه و پاسخگو به نظرات توییتر بودند.” او گفت، “بارها شکست خوردند.”[ing] برای بحث در مورد دارایی های شرکت و مسائل مرتبط با مدیران تصفیه درگیر شوید. به گفته تیم حقوقی، علاوه بر تغییر مکرر حوزه قضایی، زو و دیویس «مذاکرات محدودی» با انحلال دهندگان داشته اند و طبق گزارش ها، به بالی و امارات متحده عربی سفر کرده اند.

آدام گلدبرگ، وکیل Latham & Watkins، که نماینده انحلال دهندگان 3AC از طریق شرکت مشاوره آنها Teneo است، گفت که بنیانگذاران به خبرنگاران در CNBC و Bloomberg “در تلاشی آشکار برای بازگرداندن شهرت خود” گفته اند که از هم جدا خواهند شد. از شرکت های بزرگ رمزارز برای ورشکستگی استفاده کرد.

“از زمان فروپاشی FTX، آقای دیویس در CNBC بوده و هر دو بنیانگذار در توییتر بسیار فعال بوده اند، FTX را فراخوانی کرده اند و این تئوری را پیش می برند که FTX باعث سقوط بدهکار شده است. حداقل می توان گفت که جالب است که اولین بار است. ما این تئوری را شنیدیم که FTX باعث سقوط این بدهکار شده است، پس از سقوط پر شور خود FTX است.

گلدبرگ در توییتی، مدیر عامل سابق FTX، سام بنکمن-فرید، از او خواست تا “حقیقت را آشکار کند” در حالی که ظاهراً از مسئولیت طلبکاران 3AC، ژو و دیویس طفره می رود. او به راه‌هایی اشاره کرد که می‌توان هر دو بنیانگذار 3AC را وادار کرد تا از مراحل دادگاه پیروی کنند، احتمالاً به عنوان تمدید پیشنهاد «جایگزین‌هایی» برای تشکیل احضاریه با ژو و دیویس در ماه اکتبر. در آن زمان، مشخص نبود که مؤسس 3AC کجاست.

مربوط: بنیانگذار 3AC روابط خود را با بنیانگذار Terra فاش می کند و اعتماد بیش از حد را عامل سقوط می داند

3AC در تاریخ 1 ژوئیه برای ورشکستگی فصل 15 در دادگاه ورشکستگی نیویورک ثبت نام کرد. این شرکت زمانی بیش از 10 میلیارد دلار دارایی را مدیریت می کرد، اما انحلال آن ممکن است به بازار خرس کریپتو کمک کرده باشد. در پی فروپاشی، شرکت‌های وام‌دهنده ارزهای دیجیتال مانند Voyager Digital، Celsius Network، BlockFi و FTX همگی مشکلات نقدینگی را گزارش کردند و در نهایت اعلام ورشکستگی کردند.

نویسنده: Turner Wright

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا