اخبار ارز دیجیتال

تعجب کارشناسان حقوقی از اعتراف اشتباه SBF و عذرخواهی 12 بار در مصاحبه

مدیر عامل سابق FTX در طول این مصاحبه یک ساعته عذرخواهی کرد و حداقل ده ها بار اعتراف کرد که شکست خورده است.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، حداقل ده ها بار در جریان نشست DealBook نیویورک تایمز در 30 نوامبر عذرخواهی کرد یا به اشتباهات خود اعتراف کرد.

در یک مصاحبه ویدئویی گسترده، از آقای بانکمن-فرید خواسته شد تا به تعدادی از سؤالات پیرامون از بین رفتن صرافی منحل شده پاسخ دهد، که برخی از آنها حاکی از آن است که برخی از اظهارات وی ممکن است او را در مراحل قانونی تحت تأثیر قرار داده باشد. می تواند برای محکومیت استفاده شود

در 30 نوامبر در توییتر موقعیتجرمی هوگان، وکیل رمزارز، شریک Hogan & Hogan، گفت که «بازجویی متقابل سبک» بانکمن-فرید در اجلاس DealBook قبلاً «حداقل سه محکومیت تاکنون» را برگردانده است.

آلن روسکا از شرکت حقوقی Rosca Scarlato گفت شگفت‌انگیز است که او واقعاً در نشست DealBook شهادت می‌دهد.

اولین امتیاز بانکمن-فرید زمانی حاصل شد که او با مصاحبه کننده اندرو سورکین در رابطه با سقوط FTX استقبال کرد.

بدیهی است که اشتباهات زیادی مرتکب شدم یا هر کاری که لازم بود انجام دادم تا بتوانم از نو شروع کنم.

مدت کوتاهی بعد، سورکین زمانی که با نامه ای که توسط یکی از مشتریان FTX نوشته شده بود که پس از ورشکستگی FTX 2 میلیون دلار پس انداز از دست داده بود، عذرخواهی کرد.

بانکمن-فرید در پاسخ به مشتری گفت: «ما عمیقاً به خاطر اتفاقی که افتاده عذرخواهی می کنیم.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX در طول یک ساعت پخش زنده ویدیویی. منبع: DealBook Summit، نیویورک تایمز.

بعداً، هنگام بحث درباره ادعاها مبنی بر استفاده آلامدا از وجوه مشتریان FTX برای پوشش وام‌ها، بانکمن-فرید گفت که او “دقیقا نمی‌دانست چه خبر است” در Alameda. .

“خیلی از این چیزها را ماه گذشته یاد گرفتم. […] من آن را به عنوان یک غفلت بزرگ که بیشتر از آن غافل بودم، نشان می‌دهم.»

هنگامی که در مورد موقعیت قبلی FTX در صنعت و از دست دادن اعتماد به ارزهای دیجیتال در حال حاضر که صرافی ها سقوط کرده اند، سؤال شد، Bankman-Fried بار دیگر به شکست خود اذعان کرد و اظهار داشت:

“من مدیر عامل بودم. من مدیر عامل FTX بودم. به این معنی که مسئولیت داشتم. در نهایت، من مسئولیت انجام کار درست را داشتم، اما این کار را نکردم.”، ما به هم ریختیم.

او به اعتراف به شکست های FTX ادامه داد و اظهار داشت که “کاملاً شکست های مدیریتی وجود دارد” و به شکست های نظارتی و شکست شفافیت اشاره کرد.

در اواخر مصاحبه، سورکین مستقیماً از بنکمن-فرید پرسید که آیا با مخاطبان صادق بوده و آیا موافق است که دروغ گفته است.

Bankman-Fried گفت که هرگز دروغ نگفته است، اما توضیح داد که به عنوان نماینده یا “بازاریاب” FTX، از او خواسته شده است که “FTX را متقاعدکننده نشان دهد.” […] تا حد ممکن. ”

“ما در مورد خطرات مربوط به FTX صحبت نکردیم. […] بدیهی است که می‌خواهم زمان بیشتری را صرف تمرکز بر نکات منفی و زمان کمتری برای فکر کردن به نکات مثبت کنم.

مربوط: «من هرگز کد FTX را باز نکردم:» SBF یک مکالمه طولانی و صریح با ولاگر داشت

از Bankman-Fried پرسیده شد که وکلایش در حال حاضر به او چه می گویند و آیا ایده خوبی بود که او به طور عمومی صحبت کند؟

«یعنی توصیه کلاسیک: چیزی نگو. […] افتادن تو سوراخ ”

بانکمن-فرید گفت معتقد است که موظف است با مردم صحبت کند، آنچه را که اتفاق افتاده توضیح دهد و “سعی کند کار درست را انجام دهد.”

او توضیح داد: “شما نمی دانید که تنها با نشستن در اتاقی قفل شده و تظاهر به عدم وجود دنیای بیرون، چه چیزی به دست خواهید آورد.”

جامعه می گوید: «سافت بال».

در حالی که به نظر می رسید این مصاحبه بسیاری از مسائلی را که بانکمن-فرید با آن مواجه است پوشش می دهد، برخی از افراد جامعه احساس می کنند که سوالات به اندازه کافی چالش برانگیز نیستند و پیگیری مناسبی برای برخی از سوالات دردناک وجود ندارد. اینطور فکر کن

توییتر نظرسنجی یک نظرسنجی که توسط کانترینگ کلارک، تاجر ارز دیجیتال خودخوانده راه‌اندازی شد، نشان داد که بیش از نیمی از 1119 پاسخ‌دهنده معتقد بودند که سورکین مصاحبه‌اش با بانکمن فرید را «سافت‌بال» کرده است.نویسنده: Stephen Katte

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا