اخبار ارز دیجیتال

آغاز روند قانونی علیه مؤسس آزمایشگاه Terraform کره جنوبی: گزارش

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دو کوون یکی از بنیانگذاران Terra در حال حاضر در مونته نگرو در بازداشت به سر می برد و گزارش شده است که دانیل شین برای محاکمه در کره جنوبی آماده می شود.

شین هیون سونگ، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه Terraform، که با نام دانیل شین نیز شناخته می شود، گزارش شده است که برای اولین بار به اتهام سود غیرقانونی از فروش Terra (LUNA) به دادگاه رفته است.

News1 Korea در 10 ژوئیه گزارش داد که پس از متهم شدن شین در ماه آوریل، محاکمه های مقدماتی برای شین و هفت همدست متهم در دادگاه ناحیه جنوبی سئول آغاز شد. بر اساس گزارش‌ها، دادستانی از سال 2018 از طریق گزارش‌ها و معاملات رسانه‌ای، سرمایه‌گذاران را فریب داده و قیمت برخی توکن‌ها را دستکاری کرده است که در نتیجه حدود 462.9 میلیارد وون (بیش از 354 میلیون دلار در زمان اعلام) «سود غیرمنصفانه» بوده است. به وجود آمد.

طبق گزارش ها، سینگ حدود 118 میلیون دلار LUNA را قبل از سقوط قیمت توکن در می 2022 فروخت. سینگ سپس یک شرکت فین‌تک به نام Chai Corporation را تأسیس کرد که طبق گزارش‌ها از تاکتیک‌های مشابهی برای سود ناعادلانه از پول سرمایه‌گذاران استفاده کرد.

وکلای سینگ قبلا گزارش هایی مبنی بر اینکه سینگ “با فروش لونا به قیمت بالا یا از راه های غیرقانونی دیگر به سود رسیده است” رد کرده اند. پروفایل لینکدین سینگ نشان داد که او از ژانویه 2020 هیچ ارتباطی با Terra نداشته است، اما به نظر نمی‌رسد این اطلاعات شامل سرمایه‌گذاری در سهام یا توکن‌های شرکت باشد.

مربوط: ثروت 176 میلیون دلاری Do Kwon’s Frozen: Report

دو کوون، یکی از دیگر بنیانگذاران ترا، در ماه مارس در مونته نگرو به ظن استفاده از اسناد مسافرتی جعلی دستگیر شد. در ژوئن، مقامات کوون را به چهار ماه حبس محکوم کردند، اما پس از انقضای حکمش، ممکن است او به ایالات متحده یا کره جنوبی مسترد شود – دادستان های کره جنوبی در سپتامبر 2022 به اتهام نقض پایتخت گفتند. حکم بازداشت آقای او صادر شد. . قانون بازار

Terra در می 2022 ورشکست شد، اولین مورد از یک سری دومینو که باعث سقوط بازار ارزهای دیجیتال شد. استیبل کوین الگوریتمی این پلتفرم USTC از دلار آمریکا جدا شده است و مقامات را بر آن داشته است تا درباره Kwon و Shin به اتهام دخالت در تجارت غیرقانونی قبل و در حین سقوط تحقیق کنند.

مجله: ادعای ۳۸ میلیارد دلاری IRS آلامدا، تزریق دارایی دو کوون، دیوانگی میلادی: آسیا اکسپرس

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا