اخبار ارز دیجیتال

اوقات فراغت 12 درصد از کارکنان خود را به دلیل “تند بادهای اقتصادی کلان” اخراج می کند.

طبق گزارش ها، شرکت تولید کننده کیف پول در زمان انتشار این مقاله حدود 734 کارمند داشت که نشان می دهد ممکن است حدود 88 نفر شغل خود را از دست داده باشند.

پاسکال گوتیه، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره سازنده کیف پول‌های رمزنگاری سخت‌افزاری لجر، اعلام کرد که این شرکت 12 درصد نیروی کار خود را کاهش می‌دهد.

گوتیه در یک پست وبلاگی در تاریخ 5 اکتبر گفت که اخراج‌ها «برای افزایش عمر کسب‌وکار» با اشاره به بازار نزولی سال 2022 و سقوط شرکت‌هایی مانند FTX و Voyager Digital انجام شده است. داده های ارائه شده به لینکدین نشان می دهد که Leisure در زمان انتشار تقریباً 734 کارمند داشت که تقریباً 88 نفر به طور بالقوه شغل خود را از دست دادند.

مدیر عامل شرکت گفت: “تند بادهای اقتصاد کلان توانایی ما را برای تولید درآمد محدود می کند و شرایط فعلی بازار و واقعیت های تجاری ما را ملزم به کاهش نقش خود در تجارت جهانی می کند.” متأسفانه، این بدان معناست که ما تصمیم دشواری برای کاهش 12 درصد از موقعیت‌های شغلی در اوقات فراغت می‌گیریم.

این اعلامیه حدود هفت ماه پس از آن صورت می گیرد که لجر بیش از 109 میلیون دلار در یک دور سرمایه جمع آوری کرد و ارزش شرکت را 1.4 میلیارد دلار اعلام کرد. در ماه آگوست، لجر نرم‌افزار Live خود را با PayPal یکپارچه کرد و به ساکنان ایالات متحده با حساب‌های تایید شده در برنامه پرداخت امکان خرید ارزهای دیجیتال را داد.

مربوط: جامعه ارزهای دیجیتال به سرویس عبارت بازیابی مخفی Ledger Wallet واکنش نشان می دهد

تعدادی از شرکت‌های رمزارز اخراج‌های مشابهی را در میان بازارهای نامطمئن و تغییر محیط نظارتی در ایالات متحده اعلام کرده‌اند. در ماه سپتامبر، برایان شرودر، رئیس و مدیر عامل Binance. ایالات متحده، شرکت را ترک کرد، زیرا شرکت حدود 100 کارمند خود را کاهش داد. شرکت هایی مانند Nansen، Coinbase، Huobi و Crypto.com همگی گفته اند که در سال 2023 مشاغل خود را کاهش خواهند داد.

مجله: «انتزاع حساب» کیف‌پول‌های اتریوم را بسیار بهبود می‌بخشد: راهنمایی برای آدمک‌ها

نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا