🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل لجر: فروپاشی بانک “مسیر سقوط بیت کوین” است | PBW 2023


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پاسکال گوتیه، مدیر عامل لجر، گفت که هر کسی که بخواهد ارزهای دیجیتال را متمرکز کند، شکست خواهد خورد و گفت که تمرکز و رمزارزها «دو آهنربا هستند که به هم نمی‌چسبند».

به گفته پاسکال گوتیه، مدیر عامل و رئیس شرکت تامین کننده کیف پول سخت افزاری لجر، سقوط یک بانک بزرگ، بیت کوین (BTC) و نیاز به خود مدیریتی را برجسته می کند.

گوتیه در مصاحبه ای با خبرنگار کوین تلگراف جوزف هال در هفته بلاک چین پاریس توضیح داد که چگونه رویدادهای اخیر نشان می دهد که بیت کوین می تواند به پناهگاهی امن در برابر تهدید مقامات مرکزی تبدیل شود.

بیت کوین به عنوان پاسخی به Lehman Brothers در بحران مالی سال ۲۰۰۸ طراحی شده است. به این دلیل طراحی شده است که نمی توان به مقامات مرکزی اعتماد کرد. مسئله این نیست که آیا، مسئله زمان است.

به گفته گوتیه، هر بار که چیزی مانند درجه سانتیگراد، FTX یا سقوط یک بانک اتفاق می افتد، مردم به سمت خودکنترلی و ارزهای دیجیتال هجوم می آورند. او خاطرنشان کرد: «هر بار که بازار تحت فشار است و مردم از پس‌انداز می‌ترسند، به سمت ارزهای دیجیتال و دفتر کل هجوم می‌آورند.

مدیر عامل لجر، پاسکال گوتیه با Cointelegraph در هفته بلاک چین پاریس ۲۰۲۳ صحبت می کند

علاوه بر این، مدیران لجر نیز بر این باورند که وضعیت فعلی باعث می شود مردم به واقعیت بانکداری پی ببرند. گوتیه توضیح داد که بسیاری از مردم از این ایده سرچشمه می گیرند که هدف بانک ها محافظت از پول مردم است. با این حال، ممکن است همیشه اینطور نباشد.

“آنها متوجه می شوند که واقعا همیشه اینطور نیست. این توضیح می دهد که برای چه چیزی لازم است

مربوط: یکی از بنیانگذاران شبکه ۱ اینچی، Crypto Newbie: “به هیچ کس اعتماد نکنید، آن را بررسی کنید” | PBW 2023

وقتی از گوتیه پرسیده شد که آیا پیوستن برندهای سنتی به وب ۳ می تواند تهدیدی برای تمرکززدایی ارزهای دیجیتال باشد، گوتیه ابراز اطمینان کرد که این اتفاق نخواهد افتاد. او گفت:

“اگر این اتفاق بیفتد، کریپتو مرده است و ما ادامه می دهیم. من دارم.”

به گفته مدیر عامل لجر، برندها می توانند از شکست فیس بوک در رعایت اصول غیرمتمرکز ارز دیجیتال درس بگیرند. «ما الان فیلم را دیدیم. [Facebook] شکست خورد زیرا به برخی از اصول اولیه رمزارز احترام نمی گذاشت.” او افزود که هر کسی که سعی در متمرکز کردن رمزنگاری داشته باشد، محکوم به شکست است.

مجله: سکه های ناپایدار: De-pegging، بانک ها و سایر خطرات در حال ظهور

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا