اخبار ارز دیجیتال

به رهبری بیت کوین، صنعت بلاک چین در سال ۲۰۲۳ به شدت شروع می شود: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بازار بیت کوین امسال شروع به رشد کرده است و بازار ارزهای دیجیتال در حال افزایش است. اما همه بخش ها مسیر نزولی خود را معکوس نکرده اند.

سال ۲۰۲۳ شروع بسیار خوبی است و بیت کوین (BTC) در ژانویه ۴۰ درصد افزایش یافت. با این حال، خبر خوب تنها به بیت کوین مربوط نمی شود، زیرا این افزایش قیمت اثرات موجی در سراسر Cryptoverse دارد. درآمد ماینینگ در ژانویه ۲۲.۶۶ میلیون دلار افزایش یافت و سهام کریپتو به طور متوسط ​​دو برابر شد. علیرغم این خبر خوب، سرمایه گذاری در سرمایه گذاری خطرپذیر ۲۳ درصد نسبت به ماه قبل کاهش یافت.

این گزارش را در پایانه تحقیقاتی کوین تلگراف دانلود و خریداری کنید.

Cointelegraph Research گزارش ماهانه Investors Insights را منتشر می‌کند تا نگاهی دقیق‌تر به حوزه‌های مختلف فضای کریپتو، از جمله سرمایه‌گذاری خطرپذیر، مشتقات، امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و مقررات بیندازد. گزارش‌های ماهانه ما که توسط کارشناسان برجسته در این موضوعات مختلف گردآوری شده است، ابزاری ارزشمند برای یک مرور سریع از وضعیت فعلی صنعت بلاک چین است.

شتاب افزایش بیت کوین در سه ماهه اول ۲۰۲۳

بیت کوین بهترین عملکرد قیمت ماهانه خود را از اکتبر ۲۰۲۱ به ثبت رساند و در ژانویه تقریباً ۴۰ درصد افزایش یافت. پس از بهره مندی از چاپ شاخص قیمت مصرف کننده در دسامبر ۲۰۲۲ که نشان دهنده کاهش تورم بود، ارزهای دیجیتال و سهام شروع به خنک شدن کردند زیرا داده های خرده فروشی کمتر از انتظارات بود و سود کاهش یافت. جلسه اول فوریه کمیسیون بازار آزاد فدرال با توجه به اینکه بیت کوین در ۲۹ ژانویه به ۲۳۹۲۰ دلار به بالاترین قیمت چند ماهه خود رسید، مورد توجه قرار گرفت. در این جلسه، نرخ پایه ۲۵ واحد به بهانه تسهیل افزایش یافت، اما تورم همچنان در حال افزایش است. بیت کوین نوسانات کمی در حدود ۲۳۰۰۰ دلار داشته است، که نشان می دهد قیمت این خبر در آن است.

با افزایش شتاب صعودی بیت کوین در ژانویه، جریان های ورودی و خروجی از صرافی های متمرکز عادی شد. بزرگترین خروجی ماهانه سکه در تاریخ پس از سقوط FTX در نوامبر ۲۰۲۲ رخ داد و به ۲۰۰۰۰۰ بیت کوین در ماه در همه صرافی ها رسید. Netflow نزدیک به خنثی است و کاهش روند خروجی بالا نشان می دهد که سرمایه گذاران در حال بازگشت به بازار ارزهای دیجیتال هستند. ماه صعودی بیت کوین میانگین متحرک ۵۰، ۱۰۰ و ۲۰۰ روزه را برای اولین بار در بیش از یک سال گذشته شکسته و گروه های سرمایه گذار را به سودآوری گسترده سال ۲۰۲۲ بازگرداند.

DeFi TVL با وجود ترس ها و هک های مداوم، ۱۰ میلیارد دلار افزایش می یابد

چندین آلتکوین از جمله GALA، Aptos (APT)، آستانه (T)، Decentraland’s MANA، و Solana (SOL) قرار است در سال ۲۰۲۳ با شروع افزایش قیمت بیت کوین در اوایل سال ۲۰۲۳ به فروش برسند. بیش از ۱۰۰ درصد رشد ماهانه را در ابتدای سال تجربه کرد. امسال. این به دلیل شیوع شدید احساسات منفی تا پایان سال ۲۰۲۲ بود که منجر به اشباع بیش از حد موقعیت های فروش کوتاه شد. با این حال، پروتکل مبتنی بر Solana Friktion “به دلیل بازار سخت برای DeFi در ماه های آینده، یک تعلیق سپرده را اعلام کرده است.”

همزمان، چندین رویداد در دنیای تاریک اکسپلویت ها و هک ها ادامه یافت و مسیر را برای سال ۲۰۲۲ تعیین کرد. بنابراین، داستان آبراهام آیزنبرگ زمانی آشکار می شود که Mango Markets از هکرها برای دریافت غرامت ۴۷ میلیون دلاری پس از حمله ۱۱۷ میلیون دلاری در اکتبر ۲۰۲۲ شکایت می کند. اخیراً چندین مورد از جابجایی وجوه دزدیده شده در صنعت رخ داده است.

تیم تحقیقاتی کوین تلگراف

بخش تحقیقات کوین تلگراف دارای برخی از بهترین استعدادها در صنعت بلاک چین است. تیم محققین ما سختگیری و فیلترهای آکادمیک را از طریق تجربه عملی و سخت به دست آمده ترکیب می کند تا دقیق ترین و روشنگرترین محتوای موجود در بازار را ارائه دهد.

دکتر دملزا هیز مدیر تحقیقات Cointelegraph است. هیس تیمی از کارشناسان مالی، اقتصادی و فناوری را گرد هم آورده است تا منبع برتر گزارش های صنعت و تحلیل های روشنگرانه را در اختیار بازار قرار دهد. این تیم از API ها از منابع مختلف برای ارائه اطلاعات و تجزیه و تحلیل دقیق و مفید استفاده می کند.

تیم تحقیقاتی کوین تلگراف با ترکیب چندین دهه تجربه در امور مالی، تجارت، مهندسی، فناوری و تحقیقات سنتی، کاملاً در موقعیت مناسبی قرار دارد تا از استعدادهای ترکیبی خود در آخرین گزارش Insights Investor سرمایه گذاری کند.

نظرات بیان شده در این مقاله فقط برای مقاصد اطلاعاتی عمومی است و به منظور ارائه مشاوره یا توصیه های خاص در مورد هر شخص یا هر محصول امنیتی یا سرمایه گذاری خاصی نیست.

نویسنده: Cointelegraph Research

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا