اخبار ارز دیجیتال

“پیشنهادهای لو رفته” – Binance، Galaxy Digital به مناقصه مخفی برای دارایی های سلسیوس تبدیل می شوند

تیفانی فونگ، وبلاگ نویس کریپتو، سندی را به اشتراک گذاشته است که در آن چند پیشنهاد برای دارایی های کریپتو سلسیوس که ادعا می کند در اواخر دسامبر به دست آورده است، به اشتراک گذاشته است.

بر اساس اطلاعات فاش شده ای که توسط وبلاگ نویس ارزهای دیجیتال، تیفانی فونگ به اشتراک گذاشته شده است، حداقل پنج شرکت از جمله بایننس، بانک به آینده و گلکسی دیجیتال برای ارز دیجیتال شبکه سلسیوس پیشنهاد داده اند.

فونگ، یکی از حامیان توسعه درجه سانتیگراد که پس از انجام چندین مصاحبه اختصاصی با سام بنکمن-فرید پس از فروپاشی به شهرت رسید، گفت که این اطلاعات از سندی به دست آمده است که او گفته است در ۲۰ دسامبر به دست آورده است.

در یک پست Substack، فونگ گفت که در ابتدا از افشای جزئیات پیشنهاد برای جلوگیری از اختلال در روند مناقصه خودداری کرد، اما پس از اظهارنظرهای اخیر وکیلی که نماینده سلسیوس توضیح داد، از او خواسته شد که این کار را انجام دهد.

فونگ توضیح داد: “ما از به اشتراک گذاشتن عمومی پیشنهادهای خود خودداری کردیم تا از ایجاد اختلال در روند مناقصه و تأثیر منفی بر بهبودی مشتریان خود جلوگیری کنیم. این قانع کننده بود.”

پیشنهاد دهندگانی که توسط Fong فاش شده اند عبارتند از صرافی ارزهای دیجیتال Binance، پلتفرم سرمایه گذاری آنلاین Bank To The Future، مدیر سرمایه گذاری دارایی دیجیتال Galaxy Digital، صرافی ارز دیجیتال Cumberland DRW و شرکت سرمایه گذاری دارایی دیجیتال NovaWulf.

به گفته فونگ، پیشنهادات این شرکت‌های ارزهای دیجیتال در نوامبر ۲۰۲۲ ارائه شد و فونگ گفت که آنها «بیشتر رها شده‌اند».

این وبلاگ می‌گوید بایننس پیشنهادی ۱۵ میلیون دلاری برای این دارایی پیشنهاد کرده است که ۱۲ میلیون دلار به دارایی درجه سانتیگراد و ۳ میلیون دلار برای توزیع «متناسب به کاربران مهاجر» مزرعه برنج می‌شود.

یک برگه خلاصه بایننس بیان می‌کند که قصد دارد «تمام رمزنگاری‌های نقدی مایع و غیر نقدی خاص» را با قیمت‌های بازار منصفانه به پلتفرم بایننس خریداری و منتقل کند.

گلکسی دیجیتال پیشنهاد داده است که تمام دارایی های غیر نقدی و سهامدار اتریوم (ETH) را به قیمت حدود ۶۷ میلیون دلار خریداری کند.

از سوی دیگر، مناقصه بانک به آینده، در ساختار تراکنش‌ها بیان می‌کند که تمام دارایی‌های ارز دیجیتال نقدی و وثیقه‌های تحت قیمومت بانک به آینده به نسبتی که انجام می‌شد به طلبکاران بازگردانده می‌شود.

سیمون دیکسون، مدیرعامل بانک به آینده، در توییتی در تاریخ ۲۶ ژانویه، صحت پیشنهادهای فاش شده مربوط به شرکتش را تایید کرد.

در یک پست وبلاگی، فونگ گفت که “فقط از این پنج پیشنهاد” برای ارز دیجیتال سلسیوس آگاه است.

او افزود که پیشنهاد Nova Wolf “به ویژه جالب” بود زیرا به طور مبهم شبیه “طرح بازسازی پیشنهادی جدید شبکه سلسیوس” است.

فانگ در اظهار نظری به کوین تلگراف گفت که با «چند کارمند شبکه سلسیوس» صحبت کرده است و در کمال تعجب، اکثر آنها «حتی نتوانستند در مناقصه شرکت کنند».

او افزود که “حتی مدیریت ارشد” از این اطلاعات آگاه نیستند.

مربوط: سلسیوس ۳۰ مناقصه بالقوه را برای دارایی های خود جذب کرده است و طرح برداشت مورد تایید قرار گرفته است

فونگ گفت که اعتبار دهندگان و «حتی اکثر کارمندان» از هیچ پیشنهادی برای دارایی های رمزنگاری سپرده شده توسط سرمایه گذاران در پلتفرم مطلع نشده اند.

فونگ مطمئن نیست که “چگونه اوضاع پیش خواهد رفت”، اما معتقد است که طلبکاران حق دارند “شفافیت بیشتری” داشته باشند و مناقصه‌هایی را برای دارایی‌های “وارد شده در پلتفرم” ببینند.

Cointelegraph برای اظهار نظر با Binance، Galaxy Digital، BnkToTheFuture، NovaWolf و Cumberland DRW تماس گرفته است.نویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا