اخبار ارز دیجیتال

LBRY می گوید “احتمالاً مرده” پس از شکست SEC

LBRY Inc گفت که پروتکل اساسی و بلاک چین در پشت پلتفرم محتوای آن تا زمانی که شرکت آخرین مرحله خود را انجام می دهد، ادامه خواهد داشت.

شرکتی که پشت پلتفرم محتوای غیرمتمرکز LBRY قرار دارد، گفت که این روزها احتمالاً پس از ضرر اخیر در دادگاه علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به شماره افتاده است.

SEC در ابتدا LBRY Inc را در مارس 2021 به دلیل توکن LBRY Credit (LBC) به دادگاه برد و ادعا کرد که این شرکت از سال 2016 ارائه اوراق بهادار ثبت نشده داشته است.

ماه گذشته، 7 نوامبر، SEC سرانجام در آن نبرد پیروز شد. پس از اینکه یک قاضی توکن ها را اوراق بهادار تشخیص داد، این صنعت به شدت ضربه زد.

LBRY Inc که در 30 نوامبر از طریق توییتر به‌روزرسانی وضعیت کسب‌وکار خود را ارائه کرد، توضیح داد که این شرکت “احتمالاً در آینده نزدیک ناپدید خواهد شد”، اما پروتکل و بلاک‌چین زیربنایی ادامه خواهد داشت.

“من می خواهم صادقانه در مورد این واقعیت صحبت کنم که LBRY Inc. احتمالاً در آینده نزدیک وجود نخواهد داشت. ما انتظار داریم ماموریت LBRY ادامه یابد، اما خود شرکت به دلیل بدهی های قانونی و SEC کشته شده است. من این کار را کردم.”

LBRY Inc اساساً یک جایگزین مبتنی بر بلاک چین برای YouTube ارائه می دهد که سیاست های سانسور کمتری را برای محتوای میزبان ارائه می دهد. این پلتفرم بر خلاف مدل استاندارد اشتراک درآمد تبلیغاتی، انعام دادن مستقیم به سازندگان محتوا را در LBC آسان می کند.

شکایت SEC علیه LBRY ادعا می‌کند که LBC برای حدس و گمان خالص طراحی شده است، و LBRY ادعا می‌کند که توکن‌ها عملکردهای کاربردی کلیدی را برای پلتفرم ارائه می‌دهند، از جمله انعام، انتشار، خرید و تبلیغ محتوای ویدیویی. من ادعا کردم.

علیرغم اینکه SEC در مناقشه دادگاه برنده شد، LBRY در اوایل این هفته در توییتر نشان داد که آژانس همچنان در برخورد با مذاکرات حل و فصل مشکل دارد.

این شرکت در پاسخ به پستی در گزارش وضعیت 29 نوامبر خود در مورد مذاکرات جاری SEC، گفت: دریافت کردم ما «همه چیزهایی را که داریم» به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارائه کردیم، اما این پیشنهاد همچنان رد شد.

وکیل و دادستان فدرال سابق جیمز فیلان این سوال را مطرح کردند که آیا این به این دلیل است که SEC خواهان مقررات شدیدتر در مورد فروش آینده LBC است.

وی گفت: اجازه دهید حدس بزنم، زیرا ما یک موافقت نامه می خواهیم که حاوی یک توافق خاص باشد که هر فروش، حتی در بازار ثانویه، فروش اوراق بهادار است.

در پاسخ، تیم LBRY Inc یک شکلک ارائه کرد که لب‌های بسته را نشان می‌داد.

همچنین توجه داشته باشید که فیلان، که 131000 دنبال کننده در توییتر دارد، با توضیحات طولانی خود در مورد اختلافات جاری بین SEC و سازنده XRP، Ripple Labs، در حال به روز بودن پرونده LBRY است.

مربوط: LBRY ادعا می کند که اپل آن را مجبور به سانسور برخی شرایط در بحبوحه همه گیری COVID-19 کرده است

این دعواها از نظر ماهیت مشابه یکدیگر هستند، زیرا SEC به شدت خواسته است که LBRY و XRP هر دو اوراق بهادار در دادگاه در نظر گرفته شوند. با توجه به اینکه اینها برخی از اولین شکایت های بزرگ مربوط به ارزهای دیجیتال و اوراق بهادار هستند، نتایج را می توان به عنوان نقطه مرجعی برای قضاوت های آینده در نظر گرفت.نویسنده: Brian Quarmby

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا