اخبار ارز دیجیتال

خبر بد برای ریپل؟ قاضی LBRY تعیین می کند که آیا فروش ثانویه ارزهای دیجیتال اوراق بهادار است یا خیر


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در ژانویه، وکیل جان دیتون، قاضی را در دعوای SEC علیه LBRY متقاعد کرد که فروش توکن‌های LBC ثانویه به منزله ارائه اوراق بهادار نیست.

پس از اینکه یک قاضی منطقه ای ایالات متحده حکمی در مورد اینکه آیا فروش ثانویه LBRY Credit (LBC) وثیقه است یا خیر، ممکن است ریپل کمی بیشتر نفس خود را حبس کند.

در ۱۱ ژوئیه، قاضی دادگاه ناحیه نیوهمپشایر، پل باربادورو، در دادخواستی که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه پلتفرم محتوای غیرمتمرکز LBRY ارائه شده بود، حکم داد.

این حکم ممکن است سابقه ای را برای قاضی منطقه آنالیسا تورس ایجاد کرده باشد که قرار است در ماه های آینده در مورد شکایت SEC علیه ریپل تصمیم گیری کند.

قاضی باربادورو در حکم خود گفت:

“بنابراین، من در مورد اینکه آیا الزامات ثبت نام برای ارائه LBC در بازار ثانویه اعمال می شود یا خیر، موضعی نمی گیرم.”

بازار ثانویه جایی است که معامله گران اوراق بهادار را خرید و فروش می کنند، در حالی که بازار اولیه مستقیماً از شرکت صادر کننده اوراق بهادار معامله می شود.

جان دیتون، یک وکیل آمریکایی که وکالت هزاران دارنده توکن XRP (XRP) را بر عهده دارد، گفت: توییت کرد در ۱۱ ژوئیه، او گفت که با قاضی باربادورو تماس گرفته و در مورد اینکه آیا LBC وثیقه است یا خیر، خواسته است.

دیتون گفت که قاضی بارابادرو در نهایت تصمیم به حفظ “خودداری قضایی” گرفت.

آخرین نظر قاضی باربادورو انحراف از تصمیم تجدیدنظر در ژانویه است که در آن دیتون متقاعد شد که فروش ثانویه LBC به منزله ارائه اوراق بهادار نیست.

یک قاضی نیوهمپشایر در دادگاه تجدید نظر توضیح داد که LBC ها تنها زمانی اوراق بهادار محسوب می شوند که فروش مستقیم صورت گیرد.

SEC همچنین اذعان کرد که فروش LBC در بازار ثانویه اوراق بهادار نیست.

SEC در نوامبر ۲۰۲۲ برنده قضاوت خلاصه شد، اما در ۳۰ ژانویه در دادگاه تجدید نظر ۲۲ میلیون دلار تسویه حساب را انتخاب کرد.

در ماه مه، SEC این رقم را اصلاح کرد و در عوض از دادگاه درخواست کرد LBRY را به دلیل “کمبود بودجه و نزدیک به ورشکستگی” آن، ۱۱۱۰۰۰ دلار جریمه کند.

مربوط: عواقب LBRY: تأثیر فرآیند نظارتی جاری ارزهای دیجیتال

در همین حال، جرمی هوگان، وکیل مستقر در ایالات متحده و مدافع ریپل، به کوین تلگراف گفت که قاضی دادگاه منطقه ای آنالیسا تورس احتمالاً در ماه های آینده حکمی را صادر خواهد کرد.

ما تصویر کامل را ظرف دو ماه آینده خواهیم دانست و اگر ریپل به طور کامل برنده نشود، تا پایان سال از جزئیات آن مطلع خواهیم شد.

“ولی [that] برای دارنده XRP معمولی، واقعاً مهم نیست.”

مجله: کریپتو توییتر فایر تالار مشاهیر: XRP-Pro-وکیل جان دیتون “BTC 10x، ETH 4x”نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا