🚨 اخبار ارز دیجیتال

LBRY مصمم به مبارزه است: شرکت بلاک چین اعلامیه درخواست تجدیدنظر با SEC را ارسال می کند

شبکه اشتراک گذاری فایل و پرداخت مبتنی بر بلاک چین LBRY در نظر دارد پس از شکست در نبرد نوامبر گذشته، بار دیگر با تنظیم کننده های فدرال مقابله کند.

شبکه اشتراک گذاری فایل و پرداخت مبتنی بر بلاک چین، LBRY، یک اخطار تجدیدنظر علیه حکم یک قاضی فدرال در ماه ژوئیه که در کنار کمیسیون بورس و اوراق بهادار قرار گرفته بود، ارسال کرده است و احتمالاً تصمیم قبلی خود را برای پایان دادن به عملیات خود لغو می کند.

در ۷ سپتامبر، LBRY دادخواستی را به دادگاه استیناف ایالات متحده برای بخش اول تسلیم کرد تا از حکم نهایی صادر شده در ۱۱ ژوئیه ۲۰۲۳ درخواست تجدید نظر کند که در آن به پرداخت جریمه مدنی محکوم شده و از شرکت در دعوی منع شده است. اطلاعیه تجدید نظر ممکن است در آینده پیشنهادهای ثبت نشده ای از اوراق بهادار رمزنگاری وجود داشته باشد.

“متهم LBRY, Inc. در حال حاضر از حکم نهایی دادگاه که در ۱۱ ژوئیه ۲۰۲۳ وارد شده است، به دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده برای بخش اول تجدید نظر می کند.”

SEC برای اولین بار از توسعه دهنده LBRY, Inc در مارس ۲۰۲۱ شکایت کرد و ادعا کرد که رمز اعتباری LBRY این شرکت (LBC) تحت قانون اوراق بهادار سال ۱۹۳۳ به عنوان اوراق بهادار فروخته شده است.

در ۷ نوامبر، دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه نیوهمپشایر، درخواست SEC برای قضاوت اجمالی علیه LBRY را پذیرفت و این پلتفرم را از ارائه “اوراق بهادار رمزنگاری ثبت نشده” منع کرد و SEC را به پرداخت جریمه مدنی ۱۱۱۶۱۴ دلاری دستور داد.

رگولاتورها ابتدا به دنبال جریمه ۲۲ میلیون دلاری بودند، اما پس از اینکه شرکت ورشکسته اعتراف کرد که نمی تواند پرداخت کند، این جریمه را اصلاح کردند.

در ژانویه، جرمی کافمن، بنیانگذار و مدیر عامل LBRY به کوین تلگراف گفت که “LBRY به عنوان یک شرکت تقریباً به طور قطع از بین رفته است.”

پس از قضاوت نهایی خود در ژوئیه، به نظر می رسد این شرکت همان را تصدیق کرده است. توییت:

طبق دستور دادگاه و تعهداتمان، ما قصد داریم LBRY را طی چند ماه آینده به طور کامل منحل کنیم.”

مربوط: خبر بد برای ریپل؟ قاضی LBRY تعیین می کند که آیا فروش ثانویه ارزهای دیجیتال اوراق بهادار است یا خیر

با این حال، به نظر می‌رسد حرکت اخیر LBRY مسیر را تغییر دهد. این همچنین در بحبوحه تعدادی از پیروزی‌های صنعت ارزهای دیجیتال در برابر قانون‌گذاران فدرال، از جمله ریپل و گری اسکیل، رخ می‌دهد.

Cointelegraph برای نظر بیشتر با LBRY تماس گرفت، اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا