اخبار ارز دیجیتال

LayerZero 120 میلیون دلار برای گسترش ابتکار پیام رسانی زنجیره ای جمع آوری می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بودجه جدید برای افزایش تعداد کارکنان و گسترش حضور شرکت در منطقه آسیا و اقیانوسیه استفاده خواهد شد.

طبق اعلامیه 4 آوریل، توسعه دهنده پروتکل پیام رسانی زنجیره ای، LayerZero Labs، 120 میلیون دلار دیگر جمع آوری کرده است. این شرکت قصد دارد از سرمایه خود برای افزایش نیروی کار خود و گسترش دامنه فعالیت خود در منطقه آسیا و اقیانوسیه استفاده کند. این شرکت قبلا 135 میلیون دلار در مارس 2022 جذب کرده بود.

LayerZero Labs بیشتر برای LayerZero، یک پروتکل پیام رسانی زنجیره ای شناخته شده است. معمولاً برای ایجاد پل دارایی بین شبکه های بلاک چین استفاده می شود. او همچنین توسعه دهنده پل چند زنجیره ای Stargate است.

با تکمیل این دور سرمایه گذاری، ارزش شرکت اکنون به 3 میلیارد دلار می رسد. بیش از 33 سرمایه گذار از جمله Sequoia Capital، Andreessen Horowitz، BOND، Circle Ventures، Christie’s، OpenSea Ventures و Samsung Next در آخرین دور تامین مالی شرکت کردند.

مربوط: بحث Uniswap DAO نشان می‌دهد که توسعه‌دهندگان همچنان در تلاش برای ایمن کردن پل زنجیره‌ای متقابل هستند

رایان زریک، یکی از بنیانگذاران LayerZero Labs و CTO گفت: بودجه جدید به ایجاد یک محیط چند زنجیره ای کمک می کند که در آن برنامه ها می توانند از مزایای منحصر به فرد هر شبکه استفاده کامل کنند.

آینده ای را تصور کنید که در آن اپلیکیشن های تک کاربره بتوانند از سرعت Solana، امنیت اتریوم و ذخیره سازی فایل ارزان Arweave بهره ببرند و در عین حال به طور کامل برای کاربر انتزاع شوند.

او ادامه داد: “این چشم انداز ما است، از طریق پروتکل LayerZero که به طور یکپارچه همه بلاک چین ها را به هم متصل می کند و به شما امکان می دهد برنامه های کاربردی زنجیره ای را در بلاک چین های مختلف بسازید تا بهترین تجربیات کاربری را ایجاد کنید. اکنون این امکان وجود دارد، یک زنجیره را انتخاب کنید، آن را بسازید. و آینده برنامه های omnichain است.”

بر اساس گزارش Chainanalysis، مشکل ایمن سازی پیام های زنجیره ای در سال های اخیر حاد شده است، زیرا در سال 2022 بیش از 3 میلیارد دلار از پل های بلاک چین به سرقت رفت. LayerZero سعی کرد این مشکل را با استفاده از رله ها و اوراکل ها برای محافظت از پیام ها حل کند. یک پیام تنها در صورتی تایید می شود که هم رله کننده و هم اوراکل معتبر باشند.

در 31 ژانویه، LayerZero 37.58 درصد از آرا را به دست آورد و به پروتکل پل حکومتی زنجیره ای Uniswap بین زنجیره های اتریوم و BNB تبدیل شد و پس از Wormhole در رده دوم قرار گرفت. در 30 مارس، Gnosis اعلام کرد که LayerZero را با پلتفرم چند پل خود Hashi یکپارچه می کند تا امنیت پل های بلاک چین را بیشتر کند.نویسنده: Tom Blackstone

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا