اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Layer1 ادعا می کند که بنیانگذاران از قدرت اکثریت برای غارت شرکت استفاده می کنند

شاکیان ادعا می کنند که Doric و Ebel زمانی که حاکمیت شرکتی شرکت مادر آنها، Enigma، سقوط کرد، فعالیت های تجاری غیرمجاز را آغاز کردند.

مدیر عامل ماینر ارزهای دیجیتال Layer1 Technologies علیه دو عضو دیگر هیئت مدیره، از جمله یکی از بنیانگذاران، Jakov Dolic، به اتهام غصب عملیات Layer1 برای منافع خود، شکایت کرده است.

مدیر اجرایی جان هارنی و DGF Investments، Inc.، یک شرکت سرمایه گذاری مستقر در جزایر ویرجین بریتانیا، اعلام کردند که دوریک و توبیاس ایبل، مدیر دیگر، در دادگاه Chancery در دلاور در ۲ فوریه شکایتی را علیه این شرکت تنظیم کردند.

در این دادخواست ادعا شده است که Dolic و Ebel هر دو از خلاء قدرت در شرکت مادر سرمایه Layer 1، Enigma، استفاده کرده اند تا کنترل شرکت استخراج بیت کوین را در دست بگیرند و آن را به عنوان ادعای مالکیت شخصی خود اداره کنند. ”

هارنی و DGF Investments Inc، که مالک اکثریت سهام انیگما هستند، ادعا می‌کنند که متهمان، مدیر عامل شرکت Layer1 را «محروم» کرده‌اند و از هارنی از «اجرای مسئولانه Layer1» جلوگیری کرده‌اند.

یکی از اتهامات علیه Dolic و Ebel این است که آنها “تراکنش های تقلبی گسترده” را انجام داده اند که در گزارش های مالی Layer1 ثبت نشده است و از عملیات Layer1 برای استخراج بیت کوین (BTC) و حفظ درآمد استفاده کرده اند.

«دوریک و پیروانش» «کنترل اکثریت هیئت مدیره را اعمال می‌کنند تا لایه ۱ را غارت کنند، آن را به نفع خود اداره کنند و بدون مجازات درگیر خودسازی شوند».

شاکی‌ها همچنین ادعا می‌کنند که Dolic همچنان به اشتباه نشان می‌دهد که ۷۷ درصد از سهام Layer1 را در اختیار دارد. در این پرونده، شاکیان ادعا می‌کنند که در ۲۴ ژانویه ۲۰۲۲، Dolic تمام سهام Layer1 را به قیمت ۱۶ میلیون دلار به Enigma فروخت.

پرونده های دادگاه هارنی و DGF Investments Delaware. سس. روش بلومبرگ

هارنی و DGF معتقدند که بدون مداخله فوری قضایی برای اطمینان از اینکه Enigma 100٪ مالکیت Layer1 را دارد، Doric و Ebel شرکت را “به نفع خود” اداره خواهند کرد.

مربوط: Argo Blockchain متهم به گمراه کردن سرمایه گذاران در دادخواست دسته جمعی است

آخرین شکایتی که علیه Dolic و Ebel ارائه شده است، به نقض وظایف امانتداری مطابق با بخش ۲۲۶ قانون شرکت عمومی دلاور اشاره دارد.

شاکیان از طریق دستور قضایی از دادگاه تقاضای تسکین می کنند و متهمان را مجبور به پرداخت هزینه های خود می کنند و به مدیر منصوبی دستور می دهند تا شرکت را اداره کند.

طبق گزارشی در سال ۲۰۲۰، Layer1 Technologies اولین شرکت استخراج بیت کوین مستقر در ایالات متحده بود که به طور کامل انرژی های تجدیدپذیر را در عملیات خود ادغام کرد.

کوین تلگراف بلافاصله به درخواست دوریک برای اظهار نظر پاسخ نداد.

نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا