🚨 اخبار ارز دیجیتال

لایه ۳ بلاک چین کره (ORBS) نسخه V4 را معرفی کرد

نسخه جدیدی از پروتکل پیشگام برای افزایش کارایی و استحکام فناوری لایه ۳ Orbs و آماده سازی شبکه برای افزایش تقاضا و افزایش استفاده مورد انتظار در سال ۲۰۲۴ طراحی شده است.

Orbs (ORBS) بلاک چین L3 نسخه ۴ را راه اندازی کرد

طبق بیانیه رسمی، Orbs (ORBS)، اولین پلت فرم لایه سوم ساخته شده بر روی بلاک چین های ناهمگن، نسخه ۴.۰ نرم افزار اصلی خود را عرضه کرده است.

تصویر: کره ها

Orbs v4 یا Orbs 4.0 به عنوان یک ارتقاء قابل توجه برای رفع نیاز به یک شبکه پیشرفته تر که در سال ۲۰۲۴ آشکار می شود، تبلیغ می شود. با فرصت‌هایی که با این ارتقا ایجاد می‌شود، Orbs (ORBS) واقعاً در خط مقدم فناوری بلاک چین قرار دارد. ما آماده مقابله با موج بعدی پذیرش L3 هستیم.

مدیر عامل Orbs، Nadav Shemesh درباره تأثیر بالقوه ارتقای آتی برای اکوسیستم بلاک چین های قابل برنامه ریزی و dApps هیجان زده است:

انتقال به Orbs V4 یک لحظه مهم در سفر ما است. این ارتقا فقط در مورد افزایش مقیاس نیست. این در مورد تعیین یک استاندارد جدید در زیرساخت L3 و اطمینان از اینکه ما در این فضای همیشه در حال تکامل از بقیه جلوتر خواهیم ماند.

V4 دو سال پس از عرضه نسخه قبلی خود، Orbs 3.0 که معماری جدید L3 این استارت آپ را به نمایش گذاشت، عرضه شد.

در همین حال، انتشار دو سرویس اجرایی (Orbs Lambda و Orbs VM) به توسعه دهندگان این امکان را داده است که قراردادهای هوشمند را با خدمات پشتیبانی غیرمتمرکز L3 که توسط Orbs Guardians اجرا می شوند تمدید کنند و وابستگی پروژه ها به راه حل های باطن متمرکز را کاهش دهند.

نسخه جدید با ویژگی های غیرمتمرکز پیشرفته و سخت افزاری راه اندازی شد

آخرین نسخه پروتکل شبکه Orbs مدتی است که در دست ساخت است و از اجرای کارآمدتر گره و سایر ارتقاءهای ضروری بهره خواهد برد. اینها شامل بهبودهای مقیاس بندی لایه ۳، بهبود زمان آپدیت، داشبورد رویداد L3 ارتقا یافته برای نظارت بر پروتکل های پشتیبانی شده از Orbs و کیف پول تترا استیک بازسازی شده است.

فرآیند استقرار دستی فعلی برای گره‌های Guardian خودکار خواهد بود تا ارتقای مکرر را تسهیل کند، در حالی که Orbs از استقرار مبتنی بر AWS برای پشتیبانی از طیف گسترده‌تری از سخت‌افزار و افزایش مدیریت غیرمتمرکز فاصله خواهد گرفت.

موانع فنی پیش روی اپراتورهای گره نیز در V4 کاهش می‌یابد، زیرا نصب کننده گره Orbs CLI جایگزین خواهد شد. علاوه بر این، قابلیت کنترل ارکستراتور اصلی Orb بهبود خواهد یافت.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا