🚨 اخبار ارز دیجیتال

تمرکز اجرایی پروژه لایه ۲ بر قابلیت های راه حل مقیاس پذیری اتریوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

النا سینلنیکوا، بنیانگذار متیس، به دنیای فناوری بلاک چین لایه ۲ و پتانسیل آن برای تغییر روش تعامل، همکاری و ساختن اقتصاد غیرمتمرکز آینده می پردازد.

در قسمت ۱۳ کوین تلگراف هش کردن در پادکست، Elisha Owusu Akyaw با یکی از بنیانگذاران متیس، Elena Sinelnikova صحبت می کند. متیس مجموعه ای خوش بینانه است که بر اساس اتریوم ساخته شده است که دنیای فناوری بلاک چین لایه ۲ و تأثیر بالقوه آن بر تمرکززدایی، مقیاس پذیری و برنامه های کاربردی در دنیای واقعی را بررسی می کند. Sinelnikova بینش و تجربه منحصربه‌فرد خود را در فضای بلاک چین که به سرعت در حال تکامل است به اشتراک می‌گذارد و نگاهی اجمالی به آینده سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز متیس (DAOs) ارائه می‌دهد.

گفتگو با Sinelnikova شروع می شود که مقدمه ای جامع از متیس، ماموریت آن و چالش هایی که در محیط بلاک چین فعلی به دنبال آن است، ارائه می دهد. سپس، او عمیقاً به محدودیت های لایه ۱ اتریوم می پردازد و مسائلی مانند قیمت بالای بنزین، ازدحام و زمان کند تراکنش را برجسته می کند. Sinelnikova توضیح می دهد که چگونه متیس از فناوری لایه ۲ برای غلبه بر این موانع استفاده می کند و تراکنش های سریع تر، کارآمدتر و مقرون به صرفه را برای کاربران و توسعه دهندگان فراهم می کند.

متیس بر روی پایه کد Optimism ساخته شده است. Sinelnikova توضیح داد که تیم متیس بر این باور است که Optimism در مسیر درستی قرار دارد، اما مجبور شد تغییراتی در کد ایجاد کند تا یک پلت فرم کارآمدتر برای اقتصاد Web3 ایجاد کند.

“ببینید، متیس بسیار ارزان‌تر از Optimism است. ما به این قیمت‌های پایین در سطح سازمانی نیاز داشتیم – تا استفاده اپلیکیشن‌های سطح سازمانی را آسان‌تر کنیم تا Optimism.”

Akyaw و Sinelnikova سپس در مورد اهمیت تمرکززدایی در اکوسیستم بلاک چین بحث می کنند. متیس قصد دارد با رویکرد منحصر به فرد خود برای ایجاد و حمایت از سازمان های مستقل غیرمتمرکز (DAO) آینده کار و همکاری را شکل دهد. علاوه بر این، Sinelnikova بر نقش متیس در تسهیل اقتصاد غیرمتمرکز فراگیرتر و شفاف‌تر از طریق توانمندسازی افراد و کسب‌وکارها برای ایجاد، مدیریت و مقیاس‌بندی DAO تاکید می‌کند.

مربوط: آفریقا: مرکز بعدی بیت کوین، پذیرش کریپتو و سرمایه خطرپذیر؟

این قسمت فرزندخواندگی و آموزش را نیز پوشش می دهد. Sinelnikova معتقد است که مهمترین چیز رمزگذاری کاربران جدید نیست، بلکه محافظت از کسانی است که رمزگذاری را از طریق آموزش گسترده امتحان کرده اند.

در نهایت، Sinelnikova در مورد آینده فناوری بلاک چین لایه ۲ با متیس بحث می‌کند و چشم‌اندازی را برای توسعه و رشد مداوم پلتفرم ترسیم می‌کند.

آخرین قسمت را گوش کنید هش کردن با Elena Sinelnikova در Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts یا TuneIn. همچنین می توانید کاتالوگ کامل پادکست های آموزنده کوین تلگراف را در صفحه پادکست های کوین تلگراف بررسی کنید.

نویسنده: Elisha Owusu Akyaw

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا