اخبار ارز دیجیتال

Heilpern عاشق بیت کوین است، از مزخرفات متنفر است… خبرنگار رسانه دولتی چین بود: Fire Hall of Fame

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

رایا هیلپرن به دلیل برداشت بیهوده خود در مورد بیت کوین، فالوورهای زیادی جمع کرده است. به طرز عجیبی، او در زندگی قبلی خود برای رسانه های دولتی چین کار می کرد.

نویسنده از برداشتن بیت کوین: راهنمای قرار گرفتن در معرض انقلابی ترین دارایی جهان و میزبان نمایش رایا هایلپرن

رایا هیلپرنز، نویسنده، پادکست و اینفلوئنسر رمزارز با توییت‌های غیرقابل معذرت‌خواهی و گاه بحث‌برانگیز خود، 606900 دنبال‌کننده در توییتر جمع‌آوری کرده است.

او به تالار شعله می‌گوید که حقیقت را بدون ترس در مورد چیزها می‌گوید و به دیگرانی که به همان شیوه عمل می‌کنند احترام می‌گذارد.

برخلاف بسیاری از اینفلوئنسرها که توسط آژانس‌های سرگرمی سطح بالا نمایندگی می‌شوند، هایلپرن تصمیم گرفت با استخدام برادرش گیدئون به عنوان مدیر خود، همه چیز را در خانواده حفظ کند.

هیچ کس در این دنیا نیست که بتوانم بیشتر از برادرم به او اعتماد کنم. هایلپرن می گوید من می توانم 100 درصد به او اعتماد کنم.

هایلپرن گفت که پدر و مادر خوبی دارد و از اینکه دنیا بداند مادرش از مدونا جذاب تر است خجالتی نیست. (اگرچه دیگر مثل گذشته چشمگیر نیست.)

لیلا 1

او قبل از رسیدن به شهرت در دنیای رمزنگاری، کارهای جالبی را به عنوان روزنامه نگار برای رسانه های دولتی چین انجام داد و به طور خلاصه به عنوان خبرنگار تجاری و مالی برای دفتر شعبه تلویزیون مرکزی چین در سال 2019 خدمت کرد.

او فاش کرد که من برای یک شبکه تلویزیونی جهانی در چین کار می کردم، بنابراین در واقع یک روزنامه نگار برای دولت چین بودم و افزود که کار در آنجا مستلزم سطح کاملاً جدیدی از مدیریت خرد است.

من گزارشی در مورد فناوری هواوی نوشته ام. من تمام چینی های اطرافم را داشتم که چک کنند من چه می گویم و چه می گویم. بنابراین به من دستور داده شد که آن را فقط یک اثر هنری بسازم تا یک گزارش خوب واقعی.

اما زمانی که از سوراخ خرگوش ارز دیجیتال افتاد، حرفه روزنامه نگاری دولتی را از پنجره بیرون انداخت.

هایلپرن چنان شیفته این موضوع شد که کتاب های زیر را منتشر کرد: برداشتن بیت کوین: راهنمای قرار گرفتن در معرض انقلابی ترین دارایی جهان در سال 2021، با وجود اعتراف به اینکه انگلیسی همیشه در مدرسه بد بود.

نکات برجسته حرفه ای او تاکنون چه بوده است؟ او گفت که هیچ چیز به اندازه مصاحبه با یک غول در بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان نیست. [Hall of Flame interviewed Heilpern prior to the SEC’s recent slew of allegations about CZ and Binance.]

[A career highlight for me is] من با CZ در رویداد بایننس بلاک چین در دبی مصاحبه کردم، جایی که کل کنفرانس را میزبانی کردم. CZ یکی از قدرتمندترین افراد در حوزه ارزهای دیجیتال و یکی از بزرگترین نوآوران است. مصاحبه با او روی صحنه باورنکردنی بود.

Heilpern همچنین CZ را تحت تاثیر قرار داده است و اغلب در توییتر شوخی می کند.

لیلا 2

چه چیزی باعث شهرت لایا هایلپرن در توییتر شد؟

Heilpern بیش از 10 سال است که در توییتر حضور دارد و توضیح می دهد که هیچ میانبری برای افزایش تعداد طرفداران شما بدون کار سخت وجود ندارد.

توییت کردن روزانه باعث افزایش فالوورهای شما می شود. فکر می کنم به این دلیل است که من در مورد چیزهای خاصی حقیقت را می گویم. من فکر می کنم مردم تشنه حقیقت هستند، حقیقت هر چه باشد.

او توضیح می دهد که هر چه تعداد فالوورهای بیشتری داشته باشید، راحت تر می توانید فالوورهای بیشتری به دست آورید زیرا اعتبار بیشتری خواهید داشت.

من می توانم در یک ماه 50000 فالوور داشته باشم، اما برخی از افراد 2 سال طول می کشد تا به آنجا برسند. او می گوید، بنابراین رشد بسیار سریعی دارد.

اما جنبه شهرت، هایپرن را زیاد هیجان زده نمی کند.

لیلا 3

از حساب توییتر Heilpern چه انتظاری داریم؟

هایلپرن نمی خواهد آن را بپوشاند. محتوای او برای همه نیست.

خیلی آزاده. او آن را بسیار ضد استقرار، متمرکز بر بیت کوین، نشاط بخش، مثبت و شخصاً مسئول توصیف می کند.

او همچنین نیازی به جلب نظر همه را احساس نمی کند.

بی معذرت حرف میزنم من فکر می کنم فقط یک شکاف در بازار برای آن وجود دارد. او می گوید، بنابراین مردم فقط به سمت شما می دوند.

هایلپرن می گوید که با افزایش مخاطبانش، باید در مورد تاثیر کلماتش محتاط تر شود و بیشتر نگران امنیت خود باشد.

وزن کلماتم زیاد شده و نمی توانم آنقدرها شوخی کنم. اما باز هم سعی می کنم زیاد خودم را سانسور نکنم. همچنین باید مراقب به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی باشیم، اما در آینده کمتر به اشتراک خواهیم گذاشت.

با این حال، Heilpern هیچ مشکلی برای حمله به شرکت های چند میلیارد دلاری ندارد.

لیلا 4
همچنین بخوانید
ویژگی

هنرمند بریتانیایی دیمین هرست از NFT برای محو کردن خطوط بین هنر و پول استفاده می کند

ویژگی

بیت کوین 2022 آیا ماکسیمالیست های واقعی ایستادگی خواهند کرد؟

چیزی که هایلپرن در توییتر از آن لذت می برد

Heilpern از افراد همفکر در توییتر لذت می برد که در مورد چیزها حقیقت را می گویند، خواه ارز دیجیتال باشد یا سیاست. او فقط هوس صداقت دارد و از مزخرف متنفر است.

من افرادی را دوست دارم که مزخرفات موجود در سیستم را محکوم می کنند. من دوست ندارم مردم برای تماشاگران غر بزنند. من افرادی را دوست دارم که عذرخواهی نمی کنند و می توانند نظر خود را بیان کنند.

لیلا 5

پیش بینی قیمت توسط رایا هایلپرن

پیش بینی قیمت بیت کوین Heilperns برای بقیه سال 2023 چیزی نیست که از صندلی شما بپرید.

طی شش ماه آینده تا پایان سال 2023، ما انتظار داریم که بازار ثابت بماند. او می گوید که فکر نمی کند از 34000 دلار یا 35000 دلار فراتر رود.

با این حال، او نسبت به بیت کوین خوشبین است که در 1224 ماه آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

این بدان معناست که ممکن است تا پایان سال 2024 به بالاترین حد خود برسد، حدود 69000 دلار، اما این توصیه مالی نیست.

Heilpern گفت بیت کوین می تواند در اوایل سال 2025 به 100000 دلار برسد.

لیلا 6

هایلپرن به خاطر نمی آورد که اولین خریدش بیت کوین بوده یا XRP، اما اعتراف می کند که XRP را به سرعت فروخته است.

من در مورد دیگران کاملا غیر قابل پیش بینی هستم. [cryptocurrencies]. او گفت، اما من فکر می کنم همه آنها سکه های لعنتی بسیار غیرقابل پیش بینی هستند.

در مورد اتریوم، هایلپرن فکر نمی‌کند قیمت آن به این زودی کاهش پیدا کند، اما او علاقه‌ای به این موضوع ندارد.

به نظر من، قیمت اتریوم با توجه به مقداری که روی آن ساخته شده است، به افزایش خود ادامه خواهد داد. اما من اتریوم را دوست ندارم زیرا فکر می کنم توسط نخبگان کنترل می شود و غیرمتمرکز نیست.

لیلا 7

نویسنده: Ciaran Lyons

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا