اخبار ارز دیجیتال

پس از رد درخواست تجدیدنظر SEC، وکلا در مورد پرونده ریپل بحث می کنند

جرمی هوگان، وکیل ارزهای دیجیتال، این دستور را یک “فاجعه” برای SEC خواند، اما دیگر مفسران حقوقی از جامعه می‌خواهند فعلا هیجان خود را کاهش دهند.

به نظر می رسد وکلای ارزهای دیجیتال در مورد اهمیت حکم اخیر دادگاه توسط قاضی آنالیسا تورس مبنی بر رد طرح کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برای درخواست تجدیدنظر موقت علیه ریپل، اختلاف نظر دارند.

در حالی که بسیاری از وکلا و مفسران از این تصمیم به عنوان یک پیروزی قابل توجه برای ریپل بر تنظیم کننده ها استقبال کردند، سایر کارشناسان حقوقی از مردم خواستند که شور و شوق خود را کاهش دهند.

قاضی تورس درخواست تجدیدنظر موقت SEC را تا حدی بر اساس حکم قبلی به نفع ریپل رد کرد. او گفت که این امر نیازی به دستور “شامل مسائل حاکمیت قانون” ندارد، که پیش نیازی برای تایید یک تجدیدنظر موقت است.

فرجام خواهی صرفاً درخواستی است که در جریان دادرسی صورت می گیرد. در این مورد، SEC یک شکایت در حال انجام علیه ریپل، مدیر عامل آن براد گارلینگ هاوس و رئیس اجرایی کریستین لارسن دارد.

بیل هیوز، وکیل شرکت بلاک چین ConsenSys، به کوین تلگراف گفت که رد درخواست تجدیدنظر توسط SEC مورد انتظار بود و توضیح داد که اعطای چنین درخواست‌هایی در این بخش از محاکمه غیرعادی است.

در همین حال، جرمی هوگان، وکیل ارزهای دیجیتال معتقد بود که این تصمیم برای SEC یک “فاجعه” بود. اما آقای هیوز مخالفت کرد.

«دادگاه می گوید [Torres’] قضاوت محدود به این پرونده است. هیوز توضیح داد: «صادقانه بگویم، اگر برایتان مهم نیست که یک مورد کمتر در مورد مورد بعدی صحبت کند، برای SEC مشکلی نیست.

به طور مشابه، گابریل شاپیرو، مشاور عمومی مؤسسه دلفی، توضیح داد که این تصمیم ضرری کلی برای SEC نیست و به حامیان ارزهای دیجیتال هشدار داد که هیجان خود را نسبت به این حکم کاهش دهند.

۳ اکتبر پست شاپیرو در X (توئیتر سابق) گفت که درخواست تجدیدنظر SEC در این مورد رد شد، اما SEC ممکن است در تاریخ بعدی درخواست تجدید نظر ارائه کند.

او گفت: “این به این معنی نیست که کمیسیون بورس و اوراق بهادار درخواست تجدید نظر را از دست داده است.”

با این حال، اسکات چمبرلین، همکار کارآفرینی در کالج حقوق ANU می گوید. توضیح داد، این تصمیم ممکن است برای Ripple مهمتر از آن چیزی باشد که دیگران مایل به ارزیابی هستند.

«بله، SEC می‌تواند بعداً تجدیدنظر کند. [a] چمبرلین می‌نویسد، سوابق حقایق مزخرف جذابیت موفقیت‌آمیز را دشوارتر می‌کند.

مربوط: ریپل رسما مجوز پرداخت سنگاپور را تایید کرد

آقای چمبرلین افزود که هر گونه درخواست تجدیدنظر در آینده از کمیسیون به احتمال زیاد توسط دیوان عالی مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت زیرا هیچ موضوع حقوقی قابل توجهی برای تصمیم گیری باقی نمانده است. تنها چیزی که باقی می ماند «وظیفه دشوار اما در نهایت پیش پا افتاده به کار بردن قانون شناخته شده در یک ماتریس واقعیت پیچیده است که از ادعاهای SEC پشتیبانی نمی کند».

“قانون تغییر نکرده است. SEC در اثبات ادعای خود شکست خورده است. اگر می خواهید برنده شوید، باید با یک چوب نوک تیز از تپه بالا بروید.”

براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل نیز در رسانه های اجتماعی اشتیاق خود را ابراز کرد و دیدگاه خود را اضافه کرد.

محاکمه این پرونده طبق آخرین دستور دادگاه در حال حاضر برای ۲۳ آوریل ۲۰۲۴ برنامه ریزی شده است. اگر SEC مایل به درخواست تجدید نظر باشد، باید پس از پایان محاکمه این کار را انجام دهد.

مجله: کارآگاه بلاک چین – Chainalysis پس از فروپاشی کوه Gox متولد شد


نویسنده: Tom Mitchelhill
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا