اخبار ارز دیجیتال

وکیل توضیح می دهد که چرا XRP یک امنیت نیست


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

جرمی هوگان وکیل معتقد است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده نتوانسته است به طور قانونی ثابت کند که XRP یک اوراق بهادار است.

به گفته جرمی هوگان، یکی از شرکای شرکت حقوقی هوگان، XRP ریپل (XRP) با تعریف «قرارداد سرمایه‌گذاری»، «تنها» تعریف قانونی که «احتمالاً» می‌تواند مناسب باشد، مطابقت ندارد. بنابراین، این یک اوراق بهادار نیست. و هوگان.

در سری از توییت در ۹ آوریل، هوگان توضیح داد که به نظر او، XRP تنها می تواند تحت تعریف “قرارداد سرمایه گذاری” یک اوراق بهادار در نظر گرفته شود. این به این دلیل است که برای آن مناسب نیست.

با این حال، هوگان استدلال می کند که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده یک قرارداد سرمایه گذاری ضمنی یا صریح را در شکایت خود علیه ریپل اثبات نکرده است.

هوگان گفت: «در عوض، آنها استدلال کردند که یک قرارداد خرید تمام چیزی است که آنها نیاز دارند، و این ثابت شده است.

“اما این استدلال “سرمایه گذاری” را از “قرارداد” به عنوان یک خرید ساده جدا می کند، نه بیشتر، [there] ریپل نمی تواند یک “قرارداد سرمایه گذاری” باشد زیرا هیچ تعهدی به انجام هیچ کاری جز انتقال دارایی ندارد. این فقط یک سرمایه گذاری است (مثل خرید یک اونس طلا).

SEC در دسامبر ۲۰۲۰ شکایتی را آغاز کرد و ادعا کرد که ریپل به طور غیرقانونی توکن XRP را به عنوان یک امنیت ثبت نشده فروخته است.

ریپل مدت‌هاست که این ادعا را مورد مخالفت قرار داده است و استدلال می‌کند که این یک قرارداد سرمایه‌گذاری تحت آزمون Howey (یک آزمون قانونی که برای تعیین اینکه آیا یک معامله واجد شرایط یک قرارداد سرمایه‌گذاری است یا خیر) به حساب نمی‌آید. در سال ۱۹۴۶ توسط دادگاه عالی ایالات متحده در SEC علیه WJ تأسیس شد.

هوگان همچنین استدلال می‌کند که همه موارد «آسمان آبی» که هوی برای تعریف «قرارداد سرمایه‌گذاری» بر آن‌ها تکیه می‌کند، شامل نوعی قرارداد برای سرمایه‌گذاری است.

مربوط: مدیرعامل Ripple: شکایت XRP تا ژوئن تنظیم می شود، اقدام SEC “شرم آور” است

در واقع، چگونه می‌توانید به طور معقولی به یک طرفدار برای کسب سود اعتماد کنید، در صورتی که در صورت ناموفق بودن مدافع مطلقاً هیچ رجوع قانونی وجود ندارد؟»

“آنها نمی توانند. حتی آزمون چهار قسمتی که اغلب به آنها اشاره می شود نشان می دهد که نوعی “قرارداد” مورد نیاز است.”

به گفته هوگان، موضوع اصلی این نیست که آیا ریپل از درآمد حاصل از فروش XRP برای تامین مالی کسب و کار خود استفاده کرده است یا خیر، بلکه مهم این است که آیا SEC تعهدات ضمنی یا صریحی بین خریداران ریپل و XRP مربوط به “سرمایه گذاری” داشته است یا خیر. آیا ثابت شده است که یک “قرارداد” معتبر وجود دارد یا خیر. ”

هوگان ادعا کرد: «هیچ معامله ای وجود نداشت.

مجله: بیت کوین در سنگال: چرا این کشور آفریقایی از BTC استفاده می کند؟نویسنده: Stephen Katte

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا