اخبار ارز دیجیتال

قانونگذاران نامه ای به مقامات ایالات متحده در مورد جمع آوری اطلاعات در مورد استفاده از انرژی کریپتو ارسال کردند

الیزابت وارن و هفت دموکرات دیگر می خواهند بدانند که آژانس حفاظت از محیط زیست و وزارت انرژی چقدر در مورد مصرف انرژی استخراج ارز دیجیتال می دانند.

مایکل ریگان، مدیر آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده و جنیفر گرانهولم، وزیر انرژی، نامه دیگری در ۶ فوریه در مورد تأثیر زیست محیطی استخراج ارزهای دیجیتال دریافت کردند. این بار هشت قانونگذار دموکرات به رهبری الیزابت وارن با مقامات تماس گرفتند.

هشت قانونگذار پاسخ قبلی به یک سند رسمی را که در مورد قدرت جمع آوری اطلاعات آژانس مربوط به انرژی مورد استفاده در استخراج ارزهای رمزپایه سوال شده بود، تایید کردند. آنها اکنون یک سری سوالات در مورد مسائل عملی در مورد جمع آوری اطلاعات و استفاده از اطلاعات دریافتی می پرسند. آنها نوشتند:

“فوریت بحران آب و هوا، همراه با رشد سریع رمزنگاری در ایالات متحده، یک رژیم جامع اجباری افشا و جمع آوری داده ها را دیکته می کند. ما مؤسسات را تشویق می کنیم تا برای رفع کمبود اطلاعات و درخواست گزارش اجباری این اطلاعات با یکدیگر همکاری کنند. در اسرع وقت از cryptominers.

عضو کمیته بانکی سنا، وارن، نویسنده نامه، سناتور شلدون وایت هاوس، سناتور ادوارد مارکی، سناتور جف مارکلی، نماینده جرد هافمن، نماینده راشیدا تریب، نماینده کیتی پورتر، نماینده ریچارد دوربین نیز در مورد گسترش وزارت انرژی سوال کردند. به ستاره انرژی. امکان کمک فنی از سوی برنامه‌ها و بخش‌ها برای جوامعی که به دنبال میزبانی ماینرهای کریپتو هستند. آنها به گیرندگان اجازه دادند تا تا ۶ مارس پاسخ دهند.

مطالب مرتبط: استخراج کنندگان بیت کوین ادعاهای نماینده دموکرات ایالات متحده به مدیران EPA را رد کردند

وارن به گری جنسلر، منتقد سرسخت صنعت ارزهای دیجیتال و کمیسر بورس اوراق بهادار ایالات متحده، در مورد اختیارات مرجع برای تنظیم ارزهای رمزنگاری شده، و به مایکل شو، کمیسر موقت، نامه نوشته است. ارزهای رمزنگاری شده تلاش های نظارتی بین بخشی

ریگان نامه های دیگری از قانونگذاران در مورد ارزهای دیجیتال دریافت کرده است. پس از دریافت نامه‌ای در سال گذشته در انتقاد از ارزهای دیجیتال که توسط ۲۲ قانونگذار به استثنای هافمن و وارن امضا شده بود، نامه‌هایی از ۱۴ قانونگذار دیگر دریافت کرد که در آن از صنعت کریپتو حمایت می‌کردند.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا