اخبار ارز دیجیتال

قانونگذاران ایالات متحده از IRS می خواهند تا الزامات گزارش مالیات ارزهای دیجیتال را تا سال ۲۰۲۶ اجرا کند.

به گفته هفت سناتور، الزامات گزارش‌دهی مالیات بر ارز رمزنگاری‌شده توسط IRS در ماه آگوست، که در حال حاضر برای اجرایی شدن در سال ۲۰۲۶ برنامه‌ریزی شده است، به اندازه کافی پیش نمی‌رود.

هفت سناتور ایالات متحده از وزارت خزانه داری و سرویس درآمد داخلی (IRS) خواسته اند تا قوانینی را که الزامات گزارش مالیاتی خاصی را برای کارگزاران رمزنگاری اعمال می کند، در اسرع وقت پیش ببرند.

گروهی از سناتورهای آمریکایی از جمله الیزابت وارن و برنی سندرز در نامه ای در ۱۰ اکتبر به جانت یلن وزیر خزانه داری و دانیل وورف، کمیسر خدمات درآمد داخلی، اعلام کردند که مالیات بر ارز مجازی که قرار است در سال ۲۰۲۶ اجرایی شود، از تاخیر دو ساله انتقاد کرد. در معرفی الزامات گزارشگری قانونگذاران استدلال کردند که تأخیر در اجرای این قانون می تواند حدود ۵۰ میلیارد دلار در سال درآمد مالیاتی برای IRS هزینه داشته باشد و سیاستی را ادامه دهد که به بازیگران بد اجازه می دهد از پرداخت مالیات اجتناب کنند.

در این نامه آمده است: «در حالی که ما محتوای مقررات پیشنهادی و تلاش‌های آژانس شما برای اطمینان از ادامه گزارش‌دهی فعالیت‌های ارز مجازی توسط مالیات دهندگان را تحسین می‌کنیم، اما عمیقاً نگران هستیم که قانون نهایی تا سال ۲۰۲۶ اجرایی نشود.» “[A]هرگونه تأخیر می‌تواند باعث شود لابی‌گران رمزارز تلاش‌های دولت را برای تحمیل الزامات گزارش‌دهی اولیه در بخش عمدتاً غیرقانونی ارزهای دیجیتال تضعیف کنند، زیرا این صنعت در حال تلاش برای حذف الزامات گزارش‌دهی اخیراً تصویب‌شده است. این به شما فرصت‌های بیشتری برای انجام این کار می‌دهد. موقع عمل الان است. ”

وارن من گرفتمش در ۱۱ اکتبر، او با X (توئیتر سابق) در مورد ارزهای دیجیتال به عنوان یک “سلاح مالی نه چندان محرمانه” برای تامین مالی حماس در طول جنگ با اسرائیل صحبت کرد. پس از درخواست مجری قانون اسرائیل، صرافی ارزهای دیجیتال بایننس در ۱۰ اکتبر اعلام کرد که حساب های مرتبط با حماس را مسدود کرده است.

مربوط: IRS پیش نویس قوانین گزارش دهی را برای کارگزاران دارایی دیجیتال منتشر می کند

الزامات گزارش ارز مجازی پیشنهاد شده توسط IRS در ماه اوت برای اظهار نظر عمومی تا ۳۰ اکتبر باز بود. کارگزاران موظف خواهند بود از طریق ارزهای مجازی به مالیات دهندگان در تعیین بدهی مالیاتی کمک کنند و اطلاعات مربوط به تراکنش های دارایی دیجیتال را گزارش کنند. پس از رای جمهوری‌خواهان به خالی بودن مجلس نمایندگان، پاتریک مک‌هنری، نماینده مجلس نمایندگان که در حال حاضر رئیس موقت مجلس است، از این اقدام به‌عنوان «حمله به اکوسیستم دارایی‌های دیجیتال» انتقاد کرد.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات بر ارزهای دیجیتال – نکاتی در مورد مالیات بر ارزهای دیجیتال نیز


نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا