🚨 اخبار ارز دیجیتال

قانونگذاران ایالات متحده از رئیس SEC می‌خواهند «فوراً» ETF بیت‌کوین را تأیید کند.

اعضای کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان قرار است در جلسه استماع ۲۷ سپتامبر در مورد نظارت SEC از گری جنسلر سؤال کنند.

چهار عضو کنگره از گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار می‌خواهند تا «فورا» فهرست یک صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین (BTC) را تأیید کند.

نمایندگان ایالات متحده مایک فلود، وایلی نیکل، تام ایمر و ریچی تورس در نامه ای در ۲۶ سپتامبر به گنسلر استدلال کردند که SEC “تبعیض آمیز” است.[ing] او با استناد به سابقه قانونی Grayscale Investments که برای برنده شدن در بررسی محصول ETF خود ایجاد کرده است، گفت: «در مقابل محصولات فیزیکی قابل معامله در بورس بیت کوین». چهار سناتور به Gensler دستور دادند تا یک قرارداد مجازی نقطه‌ای را به دنبال یک حکم دادگاه Grayscale صادر کند که استدلال SEC در تأیید پیش از این یک وسیله سرمایه‌گذاری مرتبط با معاملات آتی بیت‌کوین را «خودسرانه و دمدمی‌کننده» اعلام کرد. برنامه های کاربردی ETF ارز.

در این نامه آمده است: «یک نقطه تنظیم شده بیت کوین ETP با ایجاد امنیت و شفافیت بیشتر دسترسی به بیت کوین، حفاظت بیشتری را برای سرمایه گذاران ایجاد می کند.» SEC موظف است اطمینان حاصل کند که محصولات سرمایه گذاری که این معیارها را دارند تأیید شوند.

این نماینده مجلس افزود:

”[W]ما قویاً از شما می خواهیم که فوراً لیست Spot Bitcoin ETP را تأیید کنید. ”

مربوط: Grayscale در نبرد حقوقی پیروز شد، اما این برای ETF های Spot Bitcoin چه معنایی دارد؟

این درخواست پیش از حضور برنامه ریزی شده جنسلر در کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان در مورد نظارت SEC انجام شد. هر چهار سناتور اعضای کمیته هستند که می تواند این موضوع را در یک جلسه عمومی در ۲۷ سپتامبر مطرح کند. از زمان انتشار این مقاله، قانون‌گذاران به توافقی در مورد هزینه‌ها نرسیده‌اند، بنابراین بعید است که تهدید قریب‌الوقوع تعطیلی دولت بر این دعوی تأثیر بگذارد.

تا به امروز، SEC فهرست ETF های بیت کوین را تایید نکرده است. پس از باخت SEC به Grayscale در ماه آگوست، بسیاری انتظار داشتند که کمیسیون در مورد درخواست های معلق ETF تجدید نظر کند. با این حال، رگولاتورها بعدا تصمیم گیری در مورد هفت ETF بزرگ را به تعویق انداختند: BlackRock، WisdomTree، Invesco Galaxy، Valkyrie، Bitwise، VanEck و Fidelity.

مجله: SEC ادعا می کند پرونده ETF کافی نیست، بایننس شریک یورو را از دست داد، اخبار دیگر: Hodler’s Digest، ۲۵ ژوئن تا ۱ ژوئیه


نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا