اخبار ارز دیجیتال

قانونگذاران آمریکایی از رئیس SEC می‌خواهند پس از حکم ریپل، موضع خود را در مورد ارزهای دیجیتال ارزیابی کند.

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

نماینده ریچی تورس، که در پرونده SEC v. Ripple همنام قاضی آنالیسا تورس است، حکم دادگاه XRP را “دکترین تورس” نامید.

ریچی تورس، نماینده ایالت نیویورک، از گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) می خواهد که پس از “روز وحشتناک در دادگاه”، در موضع تنظیم کننده در مورد ارزهای دیجیتال تجدید نظر کند.

تورس نماینده کنگره در نامه ای در 18 ژوئیه به گنسلر گفت: از من خواسته شد SEC به جای اینکه “بدون تبعیض” با اکثر دارایی های رمزنگاری به عنوان اوراق بهادار تحت صلاحیت خود رفتار کند، اقدامات اجرایی را به “افراد بد اخلاقی” محدود می کند. نامه قانونگذاران به دنبال حکم دادگاه در مورد پرونده SEC علیه شرکت بلاک چین ریپل است که در آن توکن های XRP عمدتاً اوراق بهادار نیستند.

تورس گفت: “در زمان رئیس Gensler، SEC یک قانون واحد در مورد دارایی های رمزنگاری شده صادر نکرده است و راهنمایی روشنی ارائه نکرده است.” [sic]نه تنها با CFTC در تضاد است، بلکه اغلب با خود CFTC نیز در تضاد است. ”

تورس، مانند سایر کارشناسان، بعید است به این زودی نسبت به تصمیم دادگاه تجدید نظر کند، و دلایل قانونی جدید می تواند شکایت SEC علیه Coinbase را نیز به خطر بیندازد. این کمیسیون در ماه ژوئن علیه بورس به اتهام فروش اوراق بهادار ثبت نشده شکایت کرد.

“[The SEC] حمله نظارتی بی پروا به صنعت کریپتو نیاز به ارزیابی مجدد دارد. ”

مربوط: رای دادگاه ریپل می‌گوید تقاضای نظارتی «قانع‌کننده‌تر، فوری‌تر» رئیس سابق CFTC است

نام خانوادگی نماینده کنگره ایالات متحده با آنالیسا تورس، قاضی SEC علیه ریپل نیز یکی است.او حکم دادگاه XRP را “دکترین تورس” نامید – احتمالا اشاره او قاضی را مورد خطاب قرار داد، نه خودش، زیرا «هرگز تورس را در مورد ارزهای دیجیتال به اشتباه ندیده است». تورس عضو کنگره عضو گروه بلاک چین کنگره است.

مشخص نیست که SEC قصد دارد به حکم دادگاه چگونه پاسخ دهد. جنسلر در 17 ژوئیه گفت که از تأثیری که تصمیم قاضی می تواند بر سرمایه گذاران خرد داشته باشد “ناامید” است و گفت که هنوز در حال بررسی است که آیا کمیسیون اقدامی انجام خواهد داد یا خیر.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا