اخبار ارز دیجیتال

قانون رمزگشایی، ۹ تا ۱۶ ژانویه: Gemini، Bithumb، Nexo اهداف جدید برای تنظیم و پیگرد قانونی

در حالی که موضوع FTX همچنان در سرفصل ها قرار دارد، هفته گذشته مجموعه ای از مشکلات جدید را برای شرکت های ارزهای دیجیتال در ایالات متحده، اروپا و آسیا به همراه داشت.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، شرکت وام دهنده کریپتو جنسیس گلوبال کپیتال و صرافی ارزهای دیجیتال جمینی را به دلیل فروش اوراق بهادار ثبت نشده از طریق برنامه «درآمد» جمینی متهم کرده است.

کمیسیون معاملات آتی کالا، پس از اینکه سازمان غیرمتمرکز خودمختار مهلتی را برای پاسخگویی به شکایت از دست داد، فرآیند اخذ حکم غیرقانونی در یک شکایت علیه Oki DAO را آغاز کرده است. همچنین شکایتی علیه هنرمند دیجیتال، آوراهام آیزنبرگ تنظیم کرد و او را به دو اتهام دستکاری بازار مربوط به سوء استفاده از Mango Markets، یک پلت فرم مالی غیرمتمرکز متهم کرد.

در کره جنوبی، مقامات مالیاتی به دفتر مرکزی صرافی ارزهای دیجیتال Bithumb سئول حمله کردند و به دنبال شواهدی مبنی بر فرار مالیاتی احتمالی بودند. این تحول پس از آن صورت گرفت که لی جونگ هون، رئیس سابق Bitchumb از اتهامات کلاهبرداری ۷۰ میلیون دلاری تبرئه شد. در صوفیه پایتخت بلغارستان، پلیس به دفاتر شرکت وام دهنده ارزهای دیجیتال Nexo یورش برد. آنها طرح های پولشویی در مقیاس بزرگ و نقض تحریم های بین المللی روسیه را هدف قرار دادند.

در حالی که موضوع FTX همچنان در سرفصل ها قرار دارد، هفته گذشته مجموعه ای از مشکلات جدید را برای شرکت های ارزهای دیجیتال در ایالات متحده، اروپا و آسیا به همراه داشت.

وویجر و بایننس چراغ سبز معامله ایالات متحده است

هنوز جایی برای خبرهای خوب وجود دارد. وام‌دهنده ارزهای دیجیتال از بین رفته وویجر دیجیتال سرانجام تأیید اولیه دادگاه را برای پیشنهاد فروش دارایی‌های خود به Binance.US به قیمت ۱.۰۲ میلیارد دلار دریافت کرد. این تایید در بحبوحه تحقیقات امنیت ملی در Binance.US است که Voyager به دنبال سرعت بخشیدن به آن است. کمیته رسمی وویجر از طلبکاران بدون وثیقه (ارگانی که نماینده طلبکاران بدون وثیقه وویجر است) از معامله به شکل فعلی آن حمایت می کند و معتقد است که معامله برای طلبکاران موثرتر از این است که وویجر خودش دارایی های خود را منحل کند. اشاره کرد که بازده بیشتری را به همراه خواهد داشت. .

به خواندن ادامه دهید

نیویورک توسط گروه محیط زیست پس از تایید تاسیسات استخراج کریپتو شکایت کرد

در سپتامبر ۲۰۲۲، کمیسیون خدمات عمومی نیویورک تبدیل نیروگاه فورتیستار شمال به یک سایت استخراج ارز دیجیتال را تصویب کرد. این شرکت اکنون با شکایت هایی روبرو است که ائتلاف هوای پاک غربی نیویورک و کلاب سیرا ادعا می کنند که کارخانه فورتیستار فقط در زمان های تقاضای زیاد برای برق مانند شرایط آب و هوایی شدید کار می کند. با این حال، به عنوان یک کارخانه استخراج ارز دیجیتال، این سایت ۲۴ ساعته کار می کند و تا ۳۰۰۰٪ گازهای گلخانه ای بیشتری منتشر می کند.

به خواندن ادامه دهید

آنچه شما باید در مورد FTX هفته گذشته بدانید

در حالی که تحقیقات FTX ادامه دارد، نیشاد سینگ، رئیس سابق مهندسی صرافی ارز دیجیتال، با دادستان‌های فدرال ملاقات می‌کند، پس از آن‌که گری وانگ و کارولین الیسون، مدیران سابق FTX و Alameda Research، قرارداد را بسته‌اند.

برت هریسون، رئیس سابق FTX ایالات متحده، سام بنکمن-فرید را به دلیل دستکاری و ارعاب همکارانی که راه حل هایی برای سازماندهی مجدد ساختار مدیریت FTX US ارائه داده بودند، مورد انتقاد قرار داد. درگیری، به طور خاص پیشنهاد کرد که هریسون یک شعبه جداگانه در FTX US برای مدیران راه اندازی کند. توسعه دهندگان و تیم حقوقی

در همین حال، FTX برای فروش برخی از دارایی های خود برای کمک به بازپرداخت طلبکاران مورد تایید قرار گرفته است. قاضی جان دورسی فروش چهار واحد اصلی FTX از جمله پلتفرم مشتقات LedgerX، پلت فرم معاملات سهام Embed و بخش های منطقه ای آن FTX Japan و FTX Europe را تایید کرده است.

به خواندن ادامه دهید

نویسنده: David Attlee

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا