اخبار ارز دیجیتال

جدیدترین بازی Web3: روز نسخه ی نمایشی بازی با شتاب دهنده Cointelegraph، برندهای Animoca، BGA، Metaera، Cipholio و Sandbox

Cointelegraph Accelerator، Animoca Brands، BGA، Metaera، Cipholio و Sandbox دومین روز نمایشی بازی خود را برگزار کردند و هفت پروژه جدید از فضای بازی Web3 را به نمایش گذاشتند.

بازی Web3 به یکی از داغ ترین روندها در دنیای فناوری تبدیل شده است و دلیل خوبی هم دارد. ثابت شده است که استفاده از فناوری بلاک چین برای کنترل بیشتر گیمرها ایده جذابی است و بازی Web3 در مرکز فضای وب۳ قرار گرفته است.

Web3 Games اصول کلیدی فناوری بلاک چین، مانند تمرکززدایی، مالکیت واقعی و جامعه را در بازی‌های ویدیویی اعمال می‌کند. بلاک چین ایجاد مفاهیمی مانند بازی برای کسب درآمد (P2E)، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و غیره را برای پاسخگویی به نیازهای بازیکنان واقعی که نمی‌خواهند از بهره‌برداری انحصار Web2 فرار کنند، فعال کرده است.

کامپوننت بازی Web3

با این حال، رشد سریع بازی‌های Web3 ردیابی امیدوارکننده‌ترین پروژه‌ها و ترسیم اکوسیستم بازی مبتنی بر بلاک چین را دشوار کرده است. برای ارائه دیدگاهی معتبر در مورد بازی Web3، Cointelegraph Accelerator با Cipholio، Animoca Brands، Blockchain Gaming Alliance، Metaera و Sandbox همکاری کرده است تا نسخه بعدی را که برای ۱۲ اکتبر در ساعت ۱۴:۰۰ UTC برنامه ریزی شده است، راه اندازی کند. آماده برای روز نمایش بازی !

روز نسخه ی نمایشی بازی: برای سرمایه گذاران، توسعه دهندگان و گیمرها

استارت آپ ها می توانند با شرکت در گیمینگ دمو روز پروژه های خود را به نمایش بگذارند و ایده های خود را به مخاطبان علاقه مند از جمله سرمایه گذارانی که مشتاق شنیدن بازی های جدید هستند، ارائه دهند. توسعه‌دهندگان می‌توانند از این فرصت استفاده کنند و از رویداد برای دسترسی به سرمایه‌گذاران بالقوه که فعالانه به دنبال پروژه‌هایی برای حمایت هستند، استفاده کنند.

علاوه بر این، سرمایه‌گذارانی که در روز بازی‌های نمایشی شرکت می‌کنند، دسترسی زودهنگامی به پروژه‌های امیدوارکننده خواهند داشت و به آنها امکان می‌دهد پروژه‌های با پتانسیل بالا را شناسایی و پشتیبانی کنند. سرمایه گذاران این فرصت را خواهند داشت که شاهد توسعه دهندگان در اقدام و تحقیق در مورد مشتریان بالقوه باشند. “ایکس فاکتور” پروژه های جدید معرفی شده در این رویداد را می توان از طریق واکنش زنده مخاطبان سنجید. این فرصت ها با هم بازخورد مستقیم را ارائه می دهند و فرآیند تصمیم گیری سرمایه گذاری را تسهیل می کنند.

استارت آپ های وب ۳ زیر در طول این رویداد پروژه های پیشگامانه را اعلام خواهند کرد:

چالش

Challenge یک پلتفرم مسابقات چند زنجیره ای غیرمتمرکز است که در آن گیمرها می توانند با یکدیگر رقابت کنند، مسابقات را میزبانی کنند و جوایزی کسب کنند. پروتکل جوایز پلتفرم تضمین می کند که شرکت کنندگان فعال سهمی از درآمد مسابقات را دریافت می کنند. کیت توسعه نرم افزار Challenge (SDK) ادغام بازی های Web2 و Web3 را تسهیل می کند و مسابقات زنجیره ای را فعال می کند.

JR Studio

JR Studio یک پلتفرم طراحی شده است تا به سازندگان بازی ابزارهایی را بدهد که برای ایجاد، میزبانی، راه‌اندازی، مدیریت و رشد بازی‌ها و جوامع خود نیاز دارند. این پلتفرم با ارائه مالکیت واقعی و مدیریت موثر جنبه های فنی مانند ادغام بلاک چین، به عنوان دروازه ای از بازی های سنتی به بازی های وب ۳ عمل می کند.

فوق العاده تند

SuperSnappy یک برنامه پیام رسانی چند پلتفرمی با یک شبکه اجتماعی و یک پورتال بازی است که کاربران می توانند در آن بازی کنند. این شبکه اجتماعی با برخورداری از آواتارهای سه بعدی، حیوانات خانگی، فضاها و NFT به کاربران اجازه می دهد تا به طور یکپارچه بین بازی ها جابجا شوند و با لیست دوستان، فیدها، دستاوردها و دارایی های دیجیتالی پروفایل ایجاد کنند.

ایزوتوپ

Isotopic یک سرویس توزیع نرم افزاری است که از فناوری بلاک چین برای هدایت متاورس به سمت یک Web2.5 پایدار استفاده می کند. این سرویس همچنین میزبان اولین فروشگاه بازی غیرمتمرکز چند پلتفرمی خواهد بود.

فراتر از جهان

Worlds Beyond یک پلتفرم سازنده است که به سازندگان اجازه می دهد تا از قدرت هوش مصنوعی (AI) برای ایجاد تجربیات مجازی فراگیر استفاده کنند. این پلتفرم قصد دارد نسخه نهایی Web3 باشد و قصد دارد Roblox Web3 برای بزرگسالان باشد.

بی بند و بار

The Unfettered یک بازی اکشن RPG مبتنی بر داستان Web3 با کیفیت AA با عناصری از ژانر Soulslike است. این تیم به ارائه ماجراهای همه جانبه ای اختصاص دارد که از دارایی های مجازی برای دادن مالکیت واقعی به بازیکنان استفاده می کنند.

مبارزه متا

MetaFight یک بازی کارتی تجارت دیجیتال و پلتفرم سرگرمی اجتماعی برای هنرهای رزمی است. این پلتفرم اولین پلتفرم گیمیفی شده دارای مجوز جهانی برای هنرهای رزمی ترکیبی است که مجموعه ای از جنگنده ها را در خود جای داده است.

سرمایه‌گذاران، گیمرها و استارت‌آپ‌هایی که می‌خواهند شاهد پروژه‌های بزرگ، کشف فرصت‌های سرمایه‌گذاری و ایجاد ارتباط با بازیگران کلیدی صنعت بازی Web3 در یک مکان باشند، باید ۱۲ اکتبر را به عنوان بخشی از روز نمایشی بازی بگذرانند. می‌توانید آن را در تقویم خود علامت بزنید.

اکنون ثبت نام برای سرمایه گذارانی که می خواهند در این رویداد ویژه حضور داشته باشند باز است. شرکت کنندگان می توانند با ثبت نام در اینجا شرکت خود را در این رویداد تضمین کنند و بخشی از یک جامعه پر رونق بلاک چین شوند. یکی از استارت آپ های شرکت کننده در این رویداد همچنین پس از ارائه پروژه خود به حامیان خط مقدم صنعت، یک عضویت اولیه ۱۲ ماهه در اتحاد بازی های بلاک چین دریافت خواهد کرد. لطفا صفحه ثبت نام را اینجا بررسی کنید.


نویسنده: Cointelegraph Accelerator
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا