اخبار ارز دیجیتال

آخرین داده‌های قیمت بیت‌کوین نشان می‌دهد که قیمت دو برابری بالاتر از ۲۰۰۰۰۰ دلار در سال ۲۰۲۵ است.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

از آنجایی که در سال ۲۰۲۵ به ۱۸۰۰۰۰ دلار می رسد، یکی از بنیانگذاران Decentrader، Filbfilb می گوید که چرخه نصف شدن بیت کوین همچنان بالا و پایین های احتمالی قیمت بیت کوین را دیکته می کند.

به گفته فعالان قدیمی بازار، بیت کوین (BTC) در مسیر رسیدن به ۱۸۰۰۰۰ دلار در هاوینگ بعدی قرار دارد.

در تحلیل جدیدی که در ۳ مارس منتشر شد، Filbfilb، یکی از بنیانگذاران مجموعه معاملاتی Decentrader، چشم انداز صعودی قیمت BTC خود را طی چند سال آینده دو برابر کرده است.

Filbfilb همچنان به نصف شدن بیت کوین اعتقاد دارد

با نزدیک شدن BTC/USD به ۳۰۰۰۰ دلار، معامله گران به شدت نسبت به افزایش قیمت در سال ۲۰۲۳ تردید دارند و پیش بینی ها در مورد قیمت بسیار بالای BTC چندان مورد استقبال قرار نگرفته است.

دو پیش‌بینی فعلی ۱ میلیون دلاری توسط کتی وود، مدیر عامل شرکت ARK Invest و بالاجی سرینیواسان، مدیر سابق Coinbase، پس از زمستان رمزنگاری ۲۰۲۲ همچنان تقسیم می‌شوند.

با در نظر گرفتن اینکه آیا هر کدام از این دو مزیت وجود دارد یا خیر، Filbfilb به ریاضیات خام روی آورد تا پس از نصف شدن یارانه بلوک بعدی، بالا و پایین های احتمالی بیت کوین را تعیین کند.

هاوینگ که برای پایان مارس سال آینده برنامه ریزی شده است، دوباره پاداش بلاک پرداختی به ماینرها را تا ۵۰ درصد کاهش می دهد. در آخرین چرخه چهار ساله پس از نصف شدن قبلی، BTC/USD الگوی رفتاری را نشان داد که هنوز هم صادق است.

“اگر از تعداد روزهای پس از نصف شدن بیت کوین استفاده کنیم (نرخ تورم بیت کوین جدید به نصف می رسد) بیت کوین ۳۶۸-۵۵۰ روز پس از نصف شدن به اوج خود می رسد و ۷۷۹-۹۱۴ روز پس از نصف شدن به پایین می رسد.

مرتبط: زمستان کریپتو می تواند به سلامت روانی هادلر ضربه بزند

تجزیه و تحلیل او از تولید به اصطلاح “منحنی قیمت” نشان می دهد که ممکن است بتوانیم ایده ای تقریبی از اینکه بیت کوین/دلار آمریکا در چرخه نصف شدن بعدی کجا بالا و پایین می شود، بدست آوریم.

با ترکیب تاریخ‌ها و روزهای نصف‌سازی مورد انتظار برای علامت‌گذاری چرخه‌ها و فرورفتگی‌های چرخه همراه با رگرسیون برون‌یابی شده روی داده‌های قیمت، می‌توانیم از این مدل برای پیش‌بینی قیمت بیت کوین در آینده استفاده کنیم. می‌توانیم پیش‌بینی کنیم که اوج و فرود چرخه کجاست. او ادامه می دهد.

نمودار منحنی قیمت بیت کوین (اسکرین شات).منبع: Decentrader

قیمت بیت کوین بالای ۲۰۰۰۰۰ دلار؟

بنابراین، مشابه سال‌های ۲۰۱۳، ۲۰۱۷ و ۲۰۲۱، در سال ۲۰۲۵ باید شاهد یک راه‌اندازی «دو تاپ» با بیت‌کوین دو برابر بیش از ۲۰۰۰۰۰ دلار باشیم.

مرتبط: بیت کوین به ۲۰۰ هزار دلار قبل از ۷۰ هزار دلار «بازار خرسی» در چرخه بعدی خواهد رسید – پیش بینی

طبق محاسبات ما، پایین ترین قیمت بازار نزولی یک ساله مربوطه حدود ۵۰۰۰۰ دلار است.

Filbfilb بر این باور است که روند کلی جهانی به سمت فروشگاه‌های دیجیتال ارزش به گاوهای بیت کوین کمک می‌کند، در حالی که اذعان دارد که نوسانات قیمت و مسیرهای صعودی نسبی به مرور زمان کاهش می‌یابد.

با این وجود، او بر این باور است که چرخه بعدی کمی پایین‌تر از آنچه اعداد نشان می‌دهند، حدود ۱۸۰۰۰۰ دلار خواهد بود که از فوریه استفاده شده است.

او در پایان گفت: “من اخیراً اعلام کردم که هدف من برای چرخه بعدی ۱۸۰۰۰۰ دلار است. فعلاً به آن پایبند خواهم بود.”

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا