اخبار ارز دیجیتال

در اینجا چیزی است که آخرین اصلاح قیمت بیت کوین فاش کرد

آخرین قسمت از گزارش بازار، اصلاح اخیر قیمت بیت کوین به ۲۶۰۰۰ دلار و آنچه را که در مورد ساختار فعلی بازار نشان می دهد، تجزیه و تحلیل می کند.

در آخرین قسمت کوین تلگراف گزارش بازار، مارسل پتشمن، تحلیلگر، به بررسی کاهش اخیر بیت کوین به ۲۶۰۰۰ دلار پرداخته است. بر اساس تحلیل بازار مشتقات، گزینه‌ها و شاخص‌های آتی بیت‌کوین (BTC) هیچ نشانه‌ای از نزولی را برای معامله‌گران حرفه‌ای نشان نمی‌دهند، و در حالی که تضمینی برای بازگشت فوری به حمایت ۲۹۰۰۰ دلاری وجود ندارد، اصلاح طولانی‌مدت ممکن است. جنسیت کمتر می‌شود.

پچمن نمودارهای داده های کرم ابریشم را در مورد نقدینگی و نوسانات بیت کوین ارائه می کند که از زمان سقوط FTX در نوامبر ۲۰۲۲ به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. و در حالی که هیچ نشانه ای از مشکلات نقدینگی یا افزایش نوسانات وجود ندارد، آیا افت ۱۱.۴ درصدی قیمت در اواسط مرداد با بزرگترین انحلال معاملات آتی تشدید شده است؟ بعد از نوامبر ۲۰۲۲؟

پس از سقوط اخیر ۲۶۰۰۰ دلار، حق بیمه آتی بیت کوین در ۶ درصد خنثی قرار گرفت که نشان دهنده تعادل در تقاضا بین لانگ و شورت اهرمی است. این با انحراف خنثی -۷٪ تا ۷٪ گزینه های BTC مطابقت دارد که نشان دهنده قیمت حفاظتی معقول نزولی است.

پچمن مقاله دیگری را بررسی می کند و دیدگاه لین آلدن، تحلیلگر اقتصاد کلان در مورد ارز مشترک پیشنهادی در میان کشورهای بریکس (برزیل، روسیه، هند، چین و آفریقای جنوبی) را مورد بحث قرار می دهد. الدن فکر نمی کند که موفق شود، احساسی که پکمن هم دارد. با این حال، آلدن به سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال توصیه‌های غیرمتعارفی می‌دهد و به این نکته اشاره می‌کند که اگر BRICS از ارز خود برای تجارت خارجی استفاده کند، دلار آمریکا ضعیف می‌شود.

اپیزود کامل را بشنوید گزارش بازار فراموش نکنید که برای دریافت آخرین مطالب در کانال جدید YouTube Markets & Research Cointelegraph ما، لایک و مشترک شوید.

نویسنده: Marcel Pechman

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا