🚨 اخبار ارز دیجیتال

فعالیت عظیم شکار نهنگ Dogecoin کشف شد، ۱.۶ میلیارد DOGE به Coinbase و Binance منتقل شد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • بیش از ۱.۶ میلیارد DOGE در حال حرکت است
  • بنیانگذار Dogecoin از پست قدیمی انجمن DOGE نقل قول می کند

Whale Alert، کارآگاه محبوب بلاک چین که نقل و انتقالات ارزهای دیجیتال بزرگ را ردیابی می کند، نزدیک به دوازده تراکنش عظیم Dogecoin را در Coinbase، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده شناسایی کرد.

ارزش این نقل و انتقالات ده ها میلیون دلار آمریکا بود که نشان دهنده افزایش فعالیت نهنگ های DOGE در این پلت فرم است. اما حتی تعداد بیشتری DOGE به Binance و از Binance فرستاده شد. هفت برابر این مقدار تقریباً نیم میلیارد DOGE به رابینهود سپرده شد. با این همه فعالیت نهنگ به عنوان یک متحد اصلی، قیمت Dogecoin در ۲۴ ساعت گذشته ۳۱.۶۱ درصد افزایش یافته است. اوایل امروز، ارز دیجیتال میم اصلی به ۰.۱۷۲۲ دلار افزایش یافت. با این حال، کاهش جزئی حدود ۶ درصد به دنبال داشت و DOGE را پایین‌تر کشید.

بیش از ۱.۶ میلیارد DOGE در حال حرکت است

طی دو روز گذشته، فعالیت نهنگ دوج کوین به‌ویژه در صرافی‌های Coinbase و Binance بسیار افزایش یافته است. در مجموع ۱۹۶.۵ میلیون DOGE به و از صرافی اصلی Coinbase مستقر در ایالات متحده منتقل شد. تنها ۶۰ میلیون Dogecoin به یک آدرس بلاک چین ناشناخته برداشت شد. باقیمانده این مقدار زیادی از میم کوین ها در ۲۴ ساعت گذشته از کیف پول های ناشناس به Coinbase منتقل شده است.

صرافی بایننس در هفت تراکنش دیگر مشارکت داشت. مبلغ شگفت‌انگیز ۴۶۶ میلیون DOGE از این بزرگترین معامله‌گر ارزهای دیجیتال از نظر حجم در آخر هفته به کیف پول‌های دیجیتال ناشناس برداشت شد. تعداد خیره کننده ۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ DOGE به Binance و ۴۵۰,۰۰۰,۰۰۰ DOGE از یک کیف پول ناشناخته به برنامه کارگزاری Robinhood منتقل شد.

در مجموع، بیش از ۱.۶ میلیارد Dogecoin منتقل شد.

DOGE در دو روز گذشته پس از افزایش قیمت قبلی، افزایش چشمگیری را ثبت کرده است. دوج کوین و بقیه بازار از ارز دیجیتال پرچمدار بیت کوین عقب هستند. اوایل امروز، بیت کوین از سطح ۶۵۰۰۰ دلار فراتر رفت و چند قدم دیگر به سمت بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری که در پاییز ۲۰۲۱ به دست آمد، برداشت.

بنیانگذار Dogecoin از پست قدیمی انجمن DOGE نقل قول می کند

بیلی مارکوس، یکی از بنیانگذاران Dogecoin، در آخر هفته به ایکس رفت و DOGE را شاخصی از «چقدر افراد عقب مانده در رمزارزها شده اند» نامید. او همچنین به یک پست مرتبط با DOGE از فروم بیت کوین اشاره کرد تا منبع فکر خود را نشان دهد.

بیلی مارکوس (“شیبتوشی ناکاموتو” در X) به دلیل اظهارات کنایه آمیز خود در رسانه های اجتماعی شناخته شده است.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا