اخبار ارز دیجیتال

آستین کمپبل: فقدان مقررات استیبل کوین می تواند ناشران را از ایالات متحده خارج کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

قانونگذاران نتوانسته اند بین احزاب سیاسی در مورد لایحه استیبل کوین به اجماع برسند، یکی از شاهدان هشدار داد که این عدم شفاف سازی در مقررات می تواند پروژه های خاصی را به خارج از کشور سوق دهد.

در حالی که قانونگذاران ایالات متحده در مورد نقش استیبل کوین ها در جلسه استماع کمیته بحث کردند، برخی از کارشناسان نگرانی خود را در مورد محیط نظارتی کشور ابراز کردند.

در جلسه استماع کمیته فرعی ایالات متحده در ۱۹ آوریل در دارایی های دیجیتال، فناوری مالی و گنجاندن، آستین کمپبل، استادیار کمکی در دانشکده بازرگانی کلمبیا، گفت که مناطقی مانند سنگاپور، دبی، ابوظبی و بریتانیا خانه هستند. یک استیبل کوین که می تواند یک محیط نظارتی رقابتی را برای صادرکنندگانی که به دنبال آن هستند ارائه دهد.

کمپبل گفت: «اگر به سراسر جهان نگاه کنید، قوانینی را می بینید که به طور خاص با استیبل کوین های دارای پشتوانه فیات سروکار دارند. “من فکر می کنم ما می توانیم در آمریکا بهتر عمل کنیم. قوانین و سیستم های مالی ما قوی تر هستند. […] اگر اقدام نکنیم بهترین گزینه است و مردم از آن سوء استفاده خواهند کرد. ”

او در شهادت کتبی کمبل افزود:

هنگامی که از شما خواسته شد در مورد پروژه ای برای ساخت یک استیبل کوین یا تلاش برای استفاده از استیبل کوین مشاوره یا مشاوره بدهم، اولین توصیه من این بود که از انجام کار و اقامت در ایالات متحده خودداری کنید. به جای دیگری مراجعه خواهم کرد.

برخی از اعضای کمیته نگرانی‌های مشابهی را در مورد قوانین پیشنهادی برای مقابله با استیبل کوین‌ها در ایالات متحده ابراز کردند. پیش‌نویس بحثی درباره نحوه برخورد با استیبل کوین‌ها و ارزهای دیجیتال بانک مرکزی منتشر کردند.

اما ماکسین واترز، عضو رتبه بندی، گفت که “خیلی اتفاق افتاده” که بر نحوه تهیه این لایحه تأثیر گذاشت و گفت پیش نویس منتشر شده نشان دهنده سازش بین دموکرات ها و جمهوری خواهان نیست. فرنچ هیل نماینده آرکانزاس، که ریاست کمیته فرعی دارایی های دیجیتال را بر عهده دارد، پیش نویس قبلی را فراخواند. لایحه سازش “بچه زشت”.

واترز می‌گوید: «علاوه بر FTX و بسیاری چیزهای دیگر که در دست کار است، این لایحه‌ای که ما ارائه کرده‌ایم نشان‌دهنده کار نهایی نیست، زیرا در این بین اتفاقات زیادی رخ داده است.» ما باید در مذاکرات دوباره با هم باشیم.»

مربوط: سخنران آماده می شود تا با کمیته خدمات مالی مجلس ایالات متحده درباره استیبل کوین صحبت کند

استیبل کوین‌های اصلی مانند تتر (USDT) و USD Coin (USDC) به طور موقت در واکنش به حرکت‌های مختلف بازار، از جمله سقوط FTX، Alameda Research و بانک سیلیکون ولی، از دلار جدا می‌شوند. پیش‌نویس لایحه‌ای که توسط برخی قانون‌گذاران ایالات متحده پیشنهاد شده است، ممنوعیت استیبل کوین‌های الگوریتمی مانند TerraUSD Classic (USTC) را نیز پیشنهاد می‌کند که پیوند خود را با دلار آمریکا در می ۲۰۲۲ از دست داد.

مجله: سکه های ناپایدار: De-pegging، بانک ها و سایر خطرات در حال ظهورنویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا