🚨 اخبار ارز دیجیتال

KuCoins از خروج ۵۰۰ میلیون دلاری رنج می برد

صرافی ارزهای دیجیتال KuCoin، طبق پلتفرم تحلیل بلاک چین Spot On Chain با تجربه حدود ۵۰۰ میلیون دلار برداشت تنها چند ساعت پس از آن صورت گرفت که دولت ایالات متحده آن را با اتهامات جنایی متهم کرد.

این صرافی ۲۷۴ میلیون دلار از تتر (USDT)، ۵۵ میلیون دلار اتریوم (ETH)، ۴۶ میلیون دلار Ondo (ONDO) و سایر توکن‌هایی به ارزش میلیون‌ها دلار را از دست داد.

با وجود مهاجرت گسترده، تقریباً ۳.۶ میلیارد دلار ارز دیجیتال همچنان در کیف پول های داغ این صرافی نگهداری می شود.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، KuCoin و دو نفر از بنیانگذاران آن (Chun Gan و Ke Tang) به نقض قانون رازداری بانک متهم شدند. این دو متهم به تبدیل پلت فرم معاملاتی به “بهشت” پولشویی هستند.

این صرافی متهم به گمراه کردن سرمایه گذاران در مورد ترکیب پایگاه کاربران خود شده است.

KuCoin نتوانسته تاییدیه های نظارتی لازم را در ایالات متحده به دست آورد، حتی اگر ۱۷٪ از کاربران آن شهروند ایالات متحده هستند.

جیک چروینسکی، مدیر ارشد حقوقی Variant. اظهار داشت او گفت که اقدام قانونی علیه KuCoin نباید برای کسی که تحریم‌های ایالات متحده را در چند سال گذشته دنبال کرده است، تعجب آور باشد. او افزود: «درس ساده: اگر می‌خواهید به بازار ایالات متحده دسترسی داشته باشید، باید قوانین ایالات متحده را رعایت کنید».

صرافی علیرغم بن بست قانونی خود به ظاهر سرپیچی باقی می ماند. در پستی در X، او توضیح داد که دارایی های کاربرانش “کاملا امن” است. بر اساس این پست، وکلای KuCoin در حال حاضر در حال بررسی جزئیات اتهامات وزارت دادگستری هستند.

بورس هم هست پذیرفته شده با توجه به حجم تراکنش، برداشت ها در حال حاضر بیشتر از حد معمول طول می کشد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا