🚨 اخبار ارز دیجیتال

کیف پول KuCoin از KuCoin Exchange خارج می شود و نام خود را به Halo Wallet تغییر می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کیف پول جدید Halo به دنبال گسترش تلاش های خود از Web3 به امور مالی اجتماعی است که به عنوان SocialFi نیز شناخته می شود.

کیف پول غیرمتمرکز KuCoin Wallet در ۳ آوریل اعلام کرد که خود را به عنوان کیف پول Halo تغییر نام داده و یک اکوسیستم اجتماعی جدید راه اندازی کرده است. بر اساس این اعلامیه، کیف پول تازه مستقل Halo از سرمایه گذاران متعددی از جمله KuCoin Ventures، IDG، HashKey Capital و دیگر شرکای استراتژیک Web3 دریافت کرده است.

تلاش برای تغییر نام تجاری با هدف گسترش تمرکز Halo Wallet از کیف پول Web3 به اکوسیستم اجتماعی گسترده تر است. این کیف پول به دنبال ادغام پروتکل‌های مختلف شبکه‌های اجتماعی درون زنجیره‌ای و خارج از زنجیره مانند لنز و توییتر است تا سیستم شناسه غیرمتمرکز (DID) Web3 را برای تعامل با اینفلوئنسرهای محبوب ایجاد کند.

در آینده، کیف پول Halo به تدریج حقوق حاکمیت اکوسیستم SocialFi را از طریق سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAO) به جامعه منتقل خواهد کرد. به گفته این شرکت، پیاده‌سازی مدل حاکمیت DAO، نوآوران و کاربران بیشتری را تشویق می‌کند تا مدل‌های مالی جدید و فرصت‌های تجاری را کشف کنند و در نتیجه یک اکوسیستم SocialFi فعال را تقویت کند.

جف هاول، رئیس Halo Wallet، گفت که کیف پول های غیرمتمرکز نقطه اصلی ورود کاربران به دنیای Web3 هستند. به گفته وی، کیف پول اصلاح شده Halo مجموعه ای پیشرفته از ویژگی های اجتماعی را ارائه می دهد که به کاربران کمک می کند هویت اجتماعی متعادلی ایجاد کنند و اطلاعات با کیفیت و سرنخ ها را در شبکه های اجتماعی پیدا کنند.

مرتبط: KuCoin در تامین مالی ۱۰ میلیون دلاری از صادرکننده استیبل کوین یوان چین پیشتاز است

کیف پول KuCoin از زمان عرضه خود در ژوئن ۲۰۲۲، پیشرفت های زیادی در حوزه کیف پول غیرمتمرکز خود داشته است. از زمان عرضه، کیف پول غیرمتمرکز پوشش جامعی را برای موبایل و رایانه شخصی فراهم کرده است و از ده‌ها هزار توکن و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) پشتیبانی می‌کند. ) دارایی‌ها، ویژگی‌هایی از قبیل مبادله زنجیره‌ای متقابل بومی و سهام‌داری را به کار برد و پایگاه کاربر شخصی بیش از ۱ میلیون نفر را جمع کرد.

در آگوست ۲۰۲۲، کیف پول KuCoin عملکرد بازارساز خودکار شبکه ۱ اینچی را یکپارچه کرد و مبادله توکن ها را بهبود بخشید. با این مشارکت، کاربران کیف پول KuCoin اکنون به ویژگی پروتکل سفارش محدود ۱ اینچی دسترسی دارند. این شامل سفارشات حد بدون گاز برای اتر (ETH) می شود.نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا