اخبار ارز دیجیتال

KuCoin بازپرداخت کوتاه مدت قربانیان هک حساب توییتر


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یک صرافی ارز دیجیتال بازپرداخت کامل از دست دادن دارایی های تأیید شده به دلیل تبلیغات تقلبی را اعلام کرده است.

حساب رسمی توییتر صرافی KuCoin اخیراً پس از از دست دادن وجوه کاربران در یک رویداد تقلبی به خطر افتاد.

در اطلاعیه خود، KuCoin تایید کرد که توییتر برای نزدیک به یک ساعت در ساعت ۸:۰۰ صبح ET در ۲۴ آوریل در معرض خطر قرار گرفته است. به گفته این صرافی، مهاجمان فعالیت‌های جعلی را برای فریب کاربران KuCoin منتشر کردند تا فکر کنند در یک رویداد رسمی شرکت می‌کنند. این صرافی تاکنون ۲۲ تراکنش دخیل در این حادثه را شناسایی کرده و قول بازپرداخت وجه قربانیان را داده است.

این شرکت از قربانیان خواسته است تا برای کمک با آنها تماس بگیرند و قول داده است که اقدامات امنیتی بهتری را برای جلوگیری از حوادث مشابه در آینده اعمال کند. او گفت که در حال همکاری با توییتر است.

۱ عضو انجمن ادعا کرد قربانیان احتمالی گفتند که اولین کسانی بودند که در این فعالیت جعلی شرکت کردند. به گفته کاربران KuCoin، این صرافی کمپینی مشابه توئیت های ارسال شده توسط مهاجمان را اجرا می کند. کاربران توییتر همچنین می گویند خوب است که صرافی بتواند به این سرعت به حملات پاسخ دهد.

مربوط: مذاکرات هک: چرا پلتفرم‌های دارای برنامه‌های پاداش ناکارآمد قیمت بیشتری می‌پردازند

ربودن حساب رسمی توییتر یک صرافی برای تسهیل کلاهبرداری در حال تبدیل شدن به یکی از تاکتیک های پیشرو برای هکرها در این فضا است. در سپتامبر ۲۰۲۲، حساب توییتر صرافی رمزارز CoinDCX به خطر افتاد و تبلیغات جعلی XRP را تبلیغ کرد. در ۲۵ ژانویه، هکرها حساب توییتر پلتفرم تجاری Robinhood را ربودند تا توکن های رمزنگاری را تبلیغ کنند.

به غیر از مبادلات رمزنگاری، روش عملیاتی به سایر بخش‌های Web3 مانند فضای توکن غیرقابل تعویض (NFT) نیز گسترش می‌یابد. در ۲۸ ژانویه، حساب توییتر پروژه NFT آزوکی توسط هکرها ربوده شد و تنها در ۳۰ دقیقه ۷۵۸۰۰۰ دلار ضرر کرد.

مجله: سازمان های اجرایی ایالات متحده در مورد جرایم مربوط به رمزارزها داغ می کنندنویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا