اخبار ارز دیجیتال

KuCoin سرمایه 10 میلیون دلاری را برای صادرکننده استیبل کوین یوان چین رهبری می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بازوی سرمایه‌گذاری Circle در یک دور تأمین مالی برای CNHC، صادرکننده یک استیبل کوین با رنمینبی در خارج از کشور به همین نام، شرکت کرده است.

بازوی سرمایه گذاری صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال KuCoin در حال حرکت برای حمایت از ابتکارات جدید استیبل کوین با حمایت از صادرکنندگان استیبل کوین چینی است که با یوان مرتبط هستند.

KuCoin Ventures سرمایه گذاری 10 میلیون دلاری را در یک صادرکننده استیبل کوین و ارائه دهنده خدمات پرداخت مبتنی بر بلاک چین به نام CNHC رهبری کرد.

KuCoin Ventures که این خبر را در 16 مارس اعلام کرد، گفت که دور تامین مالی شامل سرمایه‌گذاران قابل توجهی از جمله IDG Capital سرمایه‌گذار KuCoin و Circle Ventures، بازوی سرمایه‌گذاری USD Coin (USDC) ناشر Circle می‌شود. سرمایه‌گذاران صنعت نیز شامل می‌شوند.

جاستین چو، مدیر ارشد سرمایه گذاری KuCoin و رهبر KuCoin Ventures، به Cointelegraph گفت که سرمایه گذاری جدید در CNHC اولین سرمایه گذاری KuCoin Ventures در یک پروژه مرتبط با پایداری کوین است.

چو، با اشاره به اینکه جهان در آینده نزدیک شاهد اصطبل های دارای پشتوانه دارایی های واقعی بیشتری خواهد بود، گفت: “KuCoin همیشه علاقه مند به ایجاد زیرساخت های قوی تر برای سیستم مالی بوده است. من اضافه کردم که شانس زیادی برای دیدن سکه وجود دارد.” . او اضافه کرد:

برای اطمینان از ثبات بازار مالی، طراحان استیبل کوین باید تعادلی بین وثیقه و کارایی بیابند. من باید قدرت خود را ثابت کنم.”

به گفته Chou، سرمایه گذاری در CNHC منعکس کننده استراتژی KuCoin Ventures برای پشتیبانی از زیرساخت Web3 در منطقه آسیا و اقیانوسیه است. بر اساس این اعلامیه، KuCoin Ventures همچنین 10 میلیون دلار در پروژه بلاک چین Conflux در اوایل سال 2022 سرمایه گذاری کرده است. چو اشاره کرد که هنگ کنگ دارای یک اکوسیستم مالی سنتی تثبیت شده و “فرصت واقعی برای تبدیل شدن به مرکز جدید ارزهای دیجیتال در جهان” است. مقررات و سیاست های جدید در مورد دارایی های دیجیتال.

جوی چم، یکی از بنیانگذاران CNHC، به کوین تلگراف گفت که این پلتفرم حدود دو سال پیش استیبل کوین CNHC مبتنی بر یوان را راه اندازی کرد. او با اشاره به قرار گرفتن در معرض محدود CNHC، استیبل کوین را «شبیه به ابزار پرداخت مسکن» توصیف کرد. طبق داده‌های CoinMarketCap، استیبل کوین CNHC تنها در یک صرافی متمرکز، صرافی TruBit Pro، فهرست شده است.

چم افزود: ما در آینده نزدیک در صرافی های متمرکز و غیرمتمرکزتری لیست خواهیم کرد.

او همچنین اشاره کرد که CNHC در حال حاضر از خدمات پرداخت برای سایر استیبل کوین های اصلی مانند تتر (USDT) و USD Coin (USDC) پشتیبانی می کند. چم همچنین خاطرنشان کرد که این شرکت به دلیل بحران بانکی اخیر که بانک سیلیکون ولی و سیلورگیت را درگیر کرده است، تأثیراتی داشته است. چم گفت: برخی از بانک‌ها شرکای ما برای کمک به پرداخت‌های دلاری هستند، اما ما شرکای بانکی دیگری داریم، بنابراین این خدمات ادامه دارد.

مربوط: حق با Do Kwon بود، بانک ها در معرض خطر استیبل کوین های دارای پشتوانه فیات هستند – CZ

جانی لیو، مدیرعامل KuCoin به کوین تلگراف گفت، از طرف دیگر، KuCoin هیچ گونه قرار گرفتن در معرض SVB، Silvergate یا Signature Bank ندارد، بنابراین تحت تأثیر این مسائل قرار نگرفت.

لیو گفت: «اما کل بازار به درجات مختلفی در معرض USDC و USDT قرار دارد. مدیرعامل گفت:

بیت کوین پس از Lehman Brothers متولد شد، اما هنوز به حدود 420 میلیون کاربر در سراسر جهان رسیده است. این می تواند فرصتی برای استخدام باشد.

این خبر در حالی منتشر می شود که کوکوین در ایالات متحده به دلیل نقض ارائه خدمات معاملاتی ارزهای دیجیتال در نیویورک با شکایت هایی روبرو است. لتیتیا جیمز، دادستان کل ایالت نیویورک در شکایتی که در 9 مارس ارائه شد، ادعا کرد که KuCoin قوانین اوراق بهادار را با پیشنهاد خرید و فروش ارزهای دیجیتال که “کالاها و اوراق بهادار” بدون ثبت نام هستند، نقض کرده است.

نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا