🚨 اخبار ارز دیجیتال

صرافی رمزارز KuCoin در ماه جولای KYC اجباری را معرفی می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

چک مشتری خود را بشناسید KuCoin به کاربران جدید نیاز دارد تا تأیید هویت را برای دسترسی به همه خدمات تکمیل کنند، اما کاربران غیر KYC موجود نمی توانند واریز کنند.

صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال KuCoin در حال تلاش برای تقویت سیستم شناخت مشتری خود (KYC) با معرفی یک بررسی هویت اجباری جدید است.

در ۲۸ ژوئن، KuCoin رسماً ارتقای سیستم KYC آینده را برای انطباق بهتر با مقررات جهانی ضد پولشویی اعلام کرد.

ارتقای تأیید KYC یک چک KYC اجباری را برای همه کاربران جدید KuCoin از ۱۵ جولای ۲۰۲۳ معرفی می کند. این شرکت گفت، کاربرانی که به تازگی ثبت نام کرده اند نمی توانند به مجموعه محصولات و خدمات KuCoin دسترسی داشته باشند مگر اینکه KYC را تکمیل کنند.

کاربران موجودی که قبل از ۱۵ ژوئیه ۲۰۲۳ ثبت نام کرده‌اند نیز برای دسترسی به برخی از ویژگی‌های KuCoin باید فرآیند KYC را تکمیل کنند. در بیانیه آمده است که چنین کاربرانی قادر به واریز وجوه جدید نخواهند بود، اما برداشت ها تحت تأثیر قرار نمی گیرند.

کاربران فعلی KuCoin می‌توانند به استفاده از خدماتی مانند سفارش‌های فروش معاملاتی نقطه‌ای، کاهش اهرم‌زدایی معاملات آتی و کاهش ارزش معاملات حاشیه‌ای ادامه دهند. سایر خدمات موجود برای کاربران غیر KYC موجود عبارتند از: بازخرید در KuCoin Earn، مرکز سهام و وام KuCoin، و بازخرید ETF.

جانی لیو، مدیرعامل KuCoin، گفت: «به عنوان یک صرافی جهانی شده، KuCoin از نزدیک سیاست‌های رمزنگاری را در کشورهای مختلف زیر نظر خواهد داشت، به الزامات انطباق احترام می‌گذارد و امنیت دارایی‌های پیشرفته‌تری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.» من بودم. او گفت که سیستم جدید KYC KuCoin نه تنها انطباق پلتفرم را تقویت می کند، بلکه به محافظت بهتر از “امنیت دارایی برای همه کاربران ارزهای دیجیتال” کمک می کند.

لیو اضافه کرد:

با توسعه صنعت کریپتوکارنسی، ارزهای رمزنگاری شده به تدریج از گیکی به انبوه محبوب شدند. با این حال، این فرآیند همچنین مشکلات امنیتی خاصی را برای دارایی های زنجیره ای ایجاد کرده است.

KuCoin بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا سیستم جدید KYC برای همه کاربران و جزئیات الزامات فعلی KYC اعمال می شود یا خیر، پاسخ نداد. این مقاله تا زمان در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتر به روز خواهد شد.

به‌روزرسانی جدید KYC بر تعداد قابل توجهی از کاربران ارزهای دیجیتال در سراسر جهان تأثیر خواهد گذاشت. KuCoin گفت که از جولای ۲۰۲۲ بیش از ۲۰ میلیون حساب ثبت شده در پلتفرم خود خواهد داشت.

مربوط: تایید شناسه خصوصی برنده نمایش واقعیت Binance Web3 است

KuCoin همچنین یکی از بزرگترین صرافی های ارزهای دیجیتال در جهان از نظر حجم معاملات است. طبق داده‌های CoinGecko، در زمان نگارش این مقاله، KuCoin دارای حجم معاملات روزانه در حدود ۵۴۰ میلیون دلار است که بیش از ۸ میلیون بازدید کننده ماهانه دارد. در مقایسه، صرافی کراکن مستقر در ایالات متحده حدود ۵ میلیون بازدید کننده ماهانه دارد و روزانه حدود ۳۸۰ میلیون دلار ارزهای دیجیتال معامله می شود.

چندین صرافی دیگر ارزهای دیجیتال نیز اخیراً سیاست های KYC خود را تشدید کرده اند. در ماه می، صرافی Bybit کاربران غیر KYC را از برداشت بیش از ۲۰۰۰۰ Tether (USDT) در ماه محدود کرد. مجرمان سایبری از الزامات KYC استفاده می‌کنند و طبق گزارش‌ها، حساب‌های رمزنگاری هک شده و تأیید شده را از آوریل ۲۰۲۳ به قیمت ۳۰ دلار در darknet می‌فروشند.

مجله: بیت کوین ۲۰۲۳ در میامی با “Fuckcoin روی بیت کوین” روبرو می شود

نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا