اخبار ارز دیجیتال

گزارش: کراکن دفتر ابوظبی را می بندد

طبق گزارش ها، چندین کارمند کراکن در خاورمیانه و شمال آفریقا باقی خواهند ماند و بنجامین آمپن، مدیر عامل منطقه ای، احتمالاً با انجام این انتقال بازنشسته خواهد شد.

طبق گزارش‌ها، صرافی کریپتوکارنسی کراکن دفاتر خود در ابوظبی را کمتر از ۱۲ ماه پس از دریافت مجوز برای فعالیت در آنجا تعطیل کرده است.

بلومبرگ در ۲ فوریه گزارش داد که کراکن دفتر خود در ابوظبی را بسته و حدود ۸ نفر از تیم خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) خود را اخراج کرده است. این صرافی از آوریل ۲۰۲۲ مجوز ارائه خدمات به مرکز مالی بین‌المللی ابوظبی و بازار جهانی ابوظبی را داشت، قبل از اینکه رکود بازار بر بسیاری از شرکت‌های ارزهای دیجیتال تأثیر بگذارد. این چیزی است که من در مورد آن صحبت می‌کردم.

به عنوان بخشی از بسته شدن، گزارش شده است که Kraken از تراکنش‌های ارز محلی درهم پشتیبانی نمی‌کند. با این حال، کاربران موجود در آن منطقه همچنان می‌توانند با استفاده از سایر ارزهای فیات به این پلتفرم دسترسی داشته باشند. برخی از کارمندان نیز بنا به گزارش ها در منطقه باقی خواهند ماند و بنجامین آمپن، مدیر عامل Kraken MENA احتمالاً پس از انتقال آن را ترک خواهد کرد.

این حرکت گزارش‌شده در خاورمیانه به دنبال اعلام کراکن در نوامبر مبنی بر برنامه‌هایی برای کاهش ۳۰ درصدی (بیش از ۱۰۰۰) نیروی کار خود برای عبور از زمستان کریپتو صورت می‌گیرد. جسی پاول، یکی از بنیانگذاران کراکن، گفت: پس از اینکه اخراج ها باعث گسترش سریع صرافی شده است، صرافی در سال ۲۰۲۱ به اندازه عادی بازخواهد گشت. در ماه سپتامبر، پاول اعلام کرد که قصد دارد از سمت مدیرعاملی کناره‌گیری کند، اما همچنان به عنوان رئیس هیئت مدیره باقی بماند.

مربوط: Kraken Crypto Exchange درها را به روی کاربران روسی می بندد

کراکن همچنین در ۳۱ ژانویه از ژاپن خارج شد و دومین خروج خود را از یک اقتصاد بزرگ آسیایی از آوریل ۲۰۱۸ نشان داد. این شرکت در ماه دسامبر گفت که این اقدام بخشی از تخصیص منابع آن است و به “شرایط فعلی بازار در ژاپن” اشاره کرد. و “بازار کریپتو ضعیف در سطح جهانی”.

Cointelegraph با Kraken تماس گرفت اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا