🚨 اخبار ارز دیجیتال

صرافی کریپتوکارنسی کراکن قصد دارد وارد معاملات سهام ایالات متحده شود: گزارش

گزارش شده است که این شرکت به عنوان بخشی از برنامه های توسعه خود، مجوز کارگزاری را از سازمان تنظیم مقررات صنعت مالی ایالات متحده دریافت کرده است.

صرافی کریپتوکارنسی کراکن بنا به گزارش ها قصد دارد خدمات معاملاتی را برای سهام های فهرست شده در ایالات متحده و صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) به کاربران خود ارائه دهد.

بلومبرگ در ۲۷ سپتامبر گزارش داد که صرافی مستقر در ایالات متحده قصد دارد تا در سال ۲۰۲۴ خدمات تجاری را در ایالات متحده و بریتانیا از طریق واحدی به نام Kraken Securities راه اندازی کند. برای اینکه Kraken بتواند ابزارهای سرمایه گذاری خود را فراتر از ارزهای رمزنگاری شده گسترش دهد، به مجوزهایی از سازمان تنظیم مقررات صنعت مالی و تنظیم کننده مالی بریتانیا نیاز دارد که طبق گزارش ها، صرافی قبلاً این مجوزها را دارد.

طبق گزارش‌ها، حرکت صرافی ارز دیجیتال حدود یک سال پس از اعلام برنامه‌های FTX US (اکنون منسوخ شده) برای راه‌اندازی یک پلتفرم معاملات سهام صورت می‌گیرد. در حالی که اپلیکیشن‌های خاصی مانند Robinhood در حال حاضر خدمات معاملاتی را هم برای سهام و هم برای ارزهای دیجیتال ارائه می‌دهند، صرافی‌های دارایی دیجیتال، که عمدتاً در ایالات متحده مستقر هستند، به ارزهای دیجیتال و خدمات مرتبط با آن پایبند هستند.

مربوط: هدف Kraken محدود کردن ثبت نام فروشنده در کانادا برای رعایت قوانین جدید است

در ۲۶ سپتامبر، کراکن اعلام کرد که مجوزهای مربوط به ارائه خدمات دارایی دیجیتال را در اسپانیا و ایرلند دریافت کرده است. این شرکت همچنین با شکایت مدنی توسط کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا به دلیل عدم رعایت تعهدات طراحی و توزیع برای یکی از محصولات تجاری خود مواجه است.

در ماه فوریه، کراکن با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به توافق رسید تا ۳۰ میلیون دلار به عنوان انصراف، سود پیش داوری و جریمه های مدنی بپردازد و خدمات و برنامه های سرمایه گذاری برای مشتریان ایالات متحده را متوقف کند. Cointelegraph با Kraken تماس گرفت اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های رمزنگاری در واقع با پول شما چه می کنند؟

نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا