🚨 اخبار ارز دیجیتال

“Kraken Down” – کمیسر SEC آژانس خود را برای اقدامات اخیر متهم کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کمیسیونر هستر پیرس گفت: “امروز، کمیسیون بورس و اوراق بهادار، برنامه سهام کراکن را بست و آن را یک پیروزی برای سرمایه گذاران دانست. من مخالفم و بنابراین مخالفم.”

هیستر پیرس، کمیسیونر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علناً آژانس خود را به تعطیلی برنامه سهامداری کریپتوکارنسی کراکن در ایالات متحده متهم کرده است.

کمیسیونر در بیانیه ای در ۹ فوریه رگولاتورها را به نام “Kraken Down” محکوم کرد و خاطرنشان کرد که مقررات از طریق اجرا “روشی کارآمد یا منصفانه برای تنظیم مقررات” در صنایع نوظهور نیست و بیان کرد: .

امروز، SEC برنامه سهام Kraken را به حالت تعلیق درآورد و آن را یک پیروزی برای سرمایه گذاران دانست. من مخالفم پس مخالفم

بیانیه پرث همچنین رگولاتورها را متهم کرد که “برنامه هایی را که به خوبی به مردم خدمت کرده اند” تعطیل می کنند.

او گفت: “استفاده از اقدامات اجرایی برای گفتن اینکه قانون در یک صنعت نوظهور چیست، یک راه کارآمد یا منصفانه برای تنظیم مقررات نیست. اقدامات اجرایی و تجزیه و تحلیل دیگ بخار کافی نیست.”

پیرس به “تنبل بودن و پدرانه بودن” تنظیم‌کننده‌ها اشاره کرد و گفت که SEC باید یک “فرآیند عمومی را برای ایجاد یک فرآیند ثبت نام قابل اجرا که اطلاعات ارزشمندی را در اختیار سرمایه‌گذاران قرار می‌دهد” آغاز می‌کرد.

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران کوین بیس، در توییتی در ۹ فوریه اظهارات پرث را تکرار کرد و از شرکت ها خواست تا برای خدمات سهامداری ثبت نام کنند زیرا مسیر مشخصی برای ثبت نام وجود ندارد. این پیشنهاد پیشنهادی ناصادقانه بود.

در اوایل این هفته، آرمسترانگ گفت که «شایعاتی شنیده است مبنی بر اینکه SEC می‌خواهد از سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال در ایالات متحده برای مشتریان خرده‌فروشی خودداری کند» و برای پیشبرد بیشتر تجارت ارزهای دیجیتال، گفت که «این یک جاده وحشتناک برای ایالات متحده است». ” او گفت. دریایی.

Coinbase اکنون موضوع تحقیقات SEC است، مشابه همان تحقیقی که منجر به تسویه حساب با Kraken شد، و در پرونده SEC در ۹ آگوست نشان داد که با سرویس سهام خود نیز مرتبط است.

در ۹ فوریه، SEC اعلام کرد که به تسویه حساب ۳۰ میلیون دلاری با صرافی کریکن کریپن رسیده است و بیان کرد که “در ثبت پیشنهاد و فروش برنامه رمزنگاری به عنوان یک سرویس شکست خورده است.”

کراکن در یک پست وبلاگی در ۹ فوریه گفت که به ارائه خدمات سهامداری به غیر ایالات متحده که به طور دائم از ارائه آنها منع شده است، ادامه خواهد داد. و یک تنظیم کننده

مربوط: مدیر عامل کوین‌بیس، خلاص شدن از شر استیکر ارزهای دیجیتال یک جاده بد برای ایالات متحده خواهد بود.

پرث، که به عنوان “مادر رمزنگاری” SEC نیز شناخته می شود، در طول مدتی که در رگولاتوری کار می کرد، مدافع قوی صنعت کریپتو بود.

پیرس قبلاً یک “لنگاه امن” برای پروژه‌های توکن با هدف ایجاد یک شبکه غیرمتمرکز پیشنهاد کرده بود که در آن توسعه‌دهندگان شبکه یک مهلت سه ساله معاف از اقدامات قانونی SEC دریافت می‌کردند و نسخه به روز شده این پیشنهاد اعلام شد. ۱۳ آوریل ۲۰۲۱.نویسنده: Luke Huigsloot

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا