اخبار ارز دیجیتال

کراکن برای زنده ماندن در زمستان کریپتو تعداد کارمندان را ۳۰ درصد کاهش می دهد

به گفته مدیر عامل، این صرافی خیلی سریع رشد کرده است که نمی تواند با اکوسیستم در حال رشد کریپتو همگام شود.

در ۳۰ نوامبر، کراکن صرافی کریپتوکارنسی یکی از «سخت‌ترین تصمیم‌های» خود را برای کاهش حدود ۱۱۰۰ شغل در سطح جهان، که تقریباً ۳۰ درصد از کل نیروی کار خود در شرایط فعلی بازار است، گرفت.

به گفته مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران، جسی پاول، کراکن به دلیل رشد سریع اکوسیستم ارزهای دیجیتال، نیاز به سه برابر کردن نیروی کار خود دارد و کاهش فعلی به این معنی است که اندازه تیم شرکت ۱۲ است. به همان جایی که ماه ها پیش بود بازگشته است. پاول در توییتی گفت: «اگرچه اقتصاد کلان در حال حاضر سخت و پایدار است، مشکلات اخیر صنعت، خوش‌بینی کوتاه‌مدت در مورد بازگشت ارزهای دیجیتال را کاهش داده است.»

کاهش حجم تراکنش ها و ثبت نام مشتریان در یک محیط آشفته بازار، کراکن را بر آن داشت تا تلاش های استخدام خود را کند کند و با اجتناب از تلاش های بازاریابی در مقیاس بزرگ، تصمیم به کاهش هزینه ها بگیرد.

به گفته این صرافی، این تغییرات “برای حفظ بلندمدت کسب و کار و در عین حال ادامه ساختن محصولات و خدمات در سطح جهانی در مناطق انتخاب شده که حداکثر ارزش را به مشتریان اضافه می کند” ضروری است.

این شرکت گفت که کارمندان اخراج شده یک بسته اخراج مناسب شامل مزایایی مانند حقوق پایان کار که ۱۶ هفته حقوق پایه را پوشش می دهد، پاداش عملکرد، چهار ماه بیمه درمانی همراه با مشاوره، پشتیبانی مهاجرت و حمایت شغلی دریافت خواهند کرد. بسته بندی

مربوط: قانونگذاران ایالات متحده در بحبوحه سقوط FTX، صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال در مورد حمایت از مصرف کننده را زیر سوال می برند

در ژوئن سال جاری، کراکن اعلام کرد که در بحبوحه رکود بازار، به استخدام بیش از ۵۰۰ نفر در بخش‌های مختلف ادامه خواهد داد. تلاش‌های استخدام شرکت در آن زمان کاملاً در تضاد با اعلامیه‌های اصلی بلاک چین توسط شرکت‌های بزرگ بلاک چین مانند Coinbase و BlockFi بود.

کراکن در حمایت از تصمیم خود برای ادامه گسترش کارکنان خود در اوایل سال جاری گفت:

ما برنامه‌های استخدام خود را تعدیل نکرده‌ایم و قصد اخراج نداریم. فکر می‌کنیم برای از بین بردن متقاضیانی که دنبال تبلیغات هستند، عالی است.

اما اخراج‌های فعلی با بیانیه‌ای که در ماه ژوئن توسط مدیر عامل شرکت صادر شد، کاملاً در تضاد است، که گفته بود هنگام بحث درباره تصمیم شرکت برای استخدام صدها کارمند جدید “از خواب بیدار شده است”. ‘.نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا